هواداران توهین کردند؛ مویس کین جریمه شد!

مویس کین به دلیل تحریک هواداران کالیاری از سوی فدراسیون فوتبال ایتالیا جریمه شد...

مویس کین به دلیل تحریک هواداران کالیاری از سوی فدراسیون فوتبال ایتالیا جریمه شد

در جریان پیروزی یوونتوس مقابل کالیاری در هفته سی ام رقابت های لیگ حرفه ای فوتبال ایتالیا به دلیل توهین های نژادپرستانه تماشاگران تیم میزبان این دیدار با حواشی دامنه داری همراه شد.

به گزارش خبرنگار مدال، توهین های نژادپرستانه در جریان دیدار بیانکونری مقابل کالیاری زمانی روی داد که مویس کین پس از به ثمر رساندن گل دوم یوونتوس روبروی یکی از سکوهای تماشاگران میزبان ایستاد و اقدام به شادی گل کرد. همین مسئله باعث تحریک هواداران تیم رقیب شد و توهین‌های نژادپرستانه علیه این بازیکن در ورزشگاه صورت گرفت.
در این راستا فدراسیون فوتبال ایتالیا مویس کین را به دلیل تحریک هواداران کالیاری دو هزار یورو جریمه کرد. در ادامه آمده که رای کالیاری هنوز اعلام نشده ولی به زودی بعد از بررسی‌هایی این رای نیز اعلام خواهد شد.
طبق گزارش بازرس اتحادیه و تصاویر تلویزیونی شروع ماجرا با خوشحالی تحریک کننده کین بوده و هرچند هواداران کالیاری صد در صد مقصر هستند و حق توهین نژادپرستانه ندارند اما سهم کین در تحریک هواداران کالیاری لحاظ شده و برای همین بازیکن جریمه شده.
از سوی دیگر خبرها حاکی از آن است که سران یووه قصد تمدید قرارداد کین را دارند. توتو اسپورت در این خصوص مدعی شده است که پس از تمدید با مانژوکیچ، حالا نوبت مویس کین است.
یوونتوس قراردادی ۵ ساله و دستمزد ۲ میلیون یورو را برای او پیشنهاد داده است اما امکان دارد که کین دستمزد بالاتری بخواهد. با این حال، تمدید قرارداد این بازیکن بصورت رسمی در این هفته و یا هفته بعد اعلام می شود.