هواداران علیه آلمان؛ زشت‌ترین لباس تاریخ!

هواداران تیم ملی آلمان به کیت جدید تیم ملی آلمان که قرار است در دو دیدار آینده بپوشد، اعتراض کرده‌اند....

کمپانی آدیداس، اسپانسر همیشگی پیراهن تیم ملی فوتبال آلمان، از پیراهن جدید این تیم برای رقابت های یورو 2020 رونمایی کرد. ولی این پیراهن جدید نتوانسته نظر مثبت هواداران مانشافت را تامین کند و این هواداران از دیروز و بعد از رونمایی از لباس جدید آلمان انتقادهای زیادی از آن کرده و حتی از این طرح جدید به عنوان زشت‌ترین پیراهن تاریخ مانشافت یاد کرده‌اند.

در طرح جدید رنگ زمینه مثل همیشه رنگ سنتی آلمان یعنی سفید است که بر روی آن خطوط افقی باریکی به رنگ سیاه قرار گرفته است. آدیداس و فدراسیون فوتبال آلمان دیروز دوشنبه این پیراهن را که در سالهای 2020 و 2021 پیراهن رسمی مانشافت خواهد بود را معرفی کردند.

 شاگردان یواخیم لوو این پیراهن جدید را اولین بار روز شنبه آینده در دیدار مقابل بلاروس در مقدماتی یورو 2020 در شهر مونشن‌گلادباخ به تن خواهند کرد.

علاوه بر رنگ سفید زمینه و خط های افقی سیاه‌رنگ، بالای آرم فدراسیون فوتبال آلمان روی سمت راست سینه پیراهن، چهار ستاره مشکی به علامت چهار بار قهرمانی آلمان در جام های جهانی حک شده است. قهرمانی‌هایی که در سال 1954، 1974، 1990 و 2014 به دست آمده است. هر دو سر آستین هم به رنگهای پرچم آلمان، سیاه، قرمز و زرد هستند. لباسی که کاپیتان مانشافت، تونی کروس و هم‌تیمی‌هایش از این پس به تن خواهند کرد علاوه بر این پیراهن با شورت های ورزشی مشکی و جوراب های سیاه همراه خواهد بود. دروازه‌بانهای تیم ملی آلمان هم با پیراهن‌های قرمز رنگ به میدان خواهند رفت. واکنش هواداران فوتبال آلمان به این پیراهن در فضای مجازی خیلی بد بوده و خیلی‌ها آن را به لباس خانه تشبیه کرده‌اند.

 

بیشتر بخوانید:

 رونمایی از پیراهن جدید آلمان برای یورو ۲۰۲۰

تگ ها


آلمان WC Qualification Europe فوتبال