Banner

هواداران منچستریونایتد خواهان جدایی پوگبا شدند+ عکس

تمایل بالای پل پوگبا برای پیوستن به رئال مادرید باعث شده که هواداران منچستریونایتد حالا پس از گذشت 3 هفته از فصل جدید لیگ برتر انگلیس خواهان خروج او از اولدترافورد شوند....

به گزارش مدال؛ با توجه به حواشی بسیار زیاد پیرامون «پل پوگبا» و ابراز علاقه این بازیکن به جدایی از منچستریونایتد، پیشبینی میشد که با شروع فصل جدید لیگ برتر انگلیس او با اعتراض هواداران یونایتد قرار بگیرد و حالا کار به جایی کشیده که معترضان نارضایتی خود را با نوشتن عبارت «Pogba Out» روی تابلویی در ورودی کمپ تمرینی کرینگتون نشان داده‌اند. آن‌ها این عبارت را با اسپری رنگ روی تابلویی که به تازگی نصب شده و به هواداران هشدار داده بود که در جاده از بازیکنان امضا نخواهند، نوشتند.

 

پوگبا در تابستان تمایلش برای جدایی از اولدترافورد را مخفی نکرد و این کار خشم هواداران را برانگیخته است، هوادارانی که از داستان انتقال هافبک خود به رئال مادرید به ستوه آمده و حالا با این گرافیتی (نوشته) خواهان جدایی او شده‌اند.

البته علیرغم شایعات جدایی، او در هر سه بازی نخست شیاطین سرخ در لیگ برتر از ابتدا به میدان رفت و علیرغم از دست دادن پنالتی برابر ولورهمپتون، عملکرد نسبتاً خوبی داشته است. شیاطین سرخ از ابتدا قصد حفظ ستاره خود را داشتند و با توجه به فرصت اندک باقیمانده به پایان نقل‌وانتقالات فوتبال اروپا به نظر به هدف خود خواهند رسید‌. البته رئال مادرید قصد دارد آخرین تلاش خود را برای جذب پوگبا انجام دهد و صحبت‌های جدید برادر پوگبا امکان بروز هر اتفاقی را محتمل ساخته است.

بیشتر بخوانید:

زیدان در انتظار یک معجزه برای تحقق رویا

شوک بزرگ در بازار نقل‌وانتقالات؛ پوگبا در یک قدمی رئال؟

تگ ها


منچستریونایتد شیاطین سرخ رئال مادرید کهکشانی‌ها لیگ برتر انگلیس پل_پوگبا پل پوگبا منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال