هواداران نساجی جلالی را سورپرایز کردند

سرمربی تیم فوتبال نساجی شاگردانش را برابر چشم قائمشهری‌ها تمرین داد....

سرمربی تیم فوتبال نساجی شاگردانش را برابر چشم قائمشهری‌ها تمرین داد.

تیم فوتبال نساجی به قائمشهر رسید و تمرین کرد.

به گزارش مدال، کاروان تیم نساجی مازندران که برای بازی مقابل تیم تراکتورسازی تبریز امروز راهی قائمشهر شده، با حضور در استادیوم شهید وطنی و در کنار هواداران پرشور خود به تمرین پرداخت.
شاگردان مجید جلالی در طول تمرین با شور و شعف خاصی برنامه‌های تاکتیکی کادر فنی را در زمین پیاده کردند.

حضور پر شور تماشاگران به کادر فنی و بازیکنان این تیم انگیزه ویژه ای داده بود.

تعدادی از تماشاگران نساجی با اهدای شاخه های گل از جلالی و یارانش استقبال کردند.

گفتنی است با درخواست مجید جلالی، سرمربی تیم نساحی مازندران و به همت رضا درویشی، رئیس هیات فوتبال و معین‌پور، شهردار قائمشهر و همین‌طور ریاست آتش‌نشانی شهرستان، چمن استادیم شهید وطنی پیش از تمرین تیم نساجی مازندران آب‌پاشی شد.

گفتنی است عباس زاده بازیکن مصدوم نساجی اختصاصی تمرین کرد.

مجید جلالی بعد از اولین حضور در قائمشهر و استقبال هواداران نساجی از خودش درباره جو ورزشگاه شهید وطنی بیان کرد: گرم، بامحبت و ان شاالله بتوانیم تا آخر فصل با کار بیشتر همه این هواداران را خوشحال کنیم.

وی درباره دیدار با تراکتورسازی تاکید کرد: واقعا انرژی ای که به تیم می‌دهند، همه بخش کار ما است. انتظار داریم استادیوم وطنی قائمشهر همیشه پر شود و آنقدر هواداران به تیم انرژی بدهند تا خستگی را احساس نکنیم.

جلالی درباره مصدومان تیمش گفت: حامد شیری مشغول تمرین است و عباس‌زاده نیز از فردا کارش را شروع می‌کند. البته آنها مقابل تراکتورسازی بازی نمی‌کنند.

تیم فوتبال نساجی، اولین دیدار خانگی خود در نیم فصل دوم با هدایت جلالی را پس فردا(یکشبنه) از ساعت 17 برابر تراکتورسازی تبریز تجربه خواهد کرد.