هواداران والیبال لهستان: هینن لطفا نرو!

هواداران تیم ملی والیبال لهستان از سرمربی این تیم خواستند که قرارداد خود را تمدید کند....

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از ایسنا، ویتال هینن سرمربی تیم ملی والیبال لهستان به زودی قرارداش با این تیم به اتمام می رسد و صحبت ها مبنی بر جدایی او از هدایت ملی پوشان لهستان جدی شده است.  

باتوجه به اینکه هینن موفق نشد در بازی های المپیک عملکرد خوبی داشته باشد، رسانه های لهستانی از جدایی او خبر داده بودند. قرارداد این سرمربی پس از مسابقات قهرمانی ۲۰۲۱ اروپا به پایان می رسد.

ویتال هینن بلژیکی پس از شکست در المپیک اعتماد بسیاری از هوارادان را از دست داد چرا که این تیم بدون مدال از المپیک توکیو بازگشت.

درجریان رقابت های والیبال قهرمانی اروپا برخی از طرفداران هینن از او درخواست کردند که از تیم ملی والیبال لهستان نرود. بسیاری از هواداران لهستانی نمی توانند تصور کنند که همکاری بین فدراسیون والیبال لهستان و هینن پایان یافته است. طرفداران این مربی در بازی قهرمانی اروپا پرچم لهستان را با کلمات معنی دار "ویتال لطفا نرو! " روی سکوها افراشتند.

به گزارش ایسنا، پس از مسابقات قهرمانی اروپا ۲۰۲۱، هینن به احتمال زیاد از تیم ملی لهستان جدا می شود.  همانطور که معلوم است با وجود شکست لهستان در بازیهای المپیک توکیو، این مربی هنوز طرفداران زیادی دارد.

تگ ها


والیبال تیم ملی لهستان