هواداران کلوب بروژ کاوه را می‌خواهند

با توجه به نظرسنجی‌های صورت گرفته طرفداران کلوب بروژ خواستار حفظ مهاجم ایرانی این تیم هستند...

با توجه به نظرسنجی‌های صورت گرفته طرفداران کلوب بروژ خواستار حفظ مهاجم ایرانی این تیم هستند

در روزهای گذشته کادر فنی کلوب بروژ لیست فروش این باشگاه را اعلام کرد که نام کاوه رضایی در این لیست به چشم می‌خورد.
به گزارش مدال، کاوه رضایی بعد از انتقال 5 میلیون یورویی از شارلروا به بروژ نتوانست درخششی که انتظار می رفت را از خود نشان بدهد. اوضاع به قدری برای خرید رکوردشکن ژوپیرلیگ بد پیش رفت که رسانه های بلژیک از چند روز قبل با انتشار گزارش هایی مدعی شدند باشگاه بروژ در آستانه گرفتن تصمیمی بزرگ برای آینده تیم و ستاره ایرانی است.
بنا به ادعای این رسانه ها گروه فنی بروژ با بررسی آمار و عملکرد برخی ستاره های تیم در اندیشه فروش تعدادی از بازیکنان ناامیدکننده در تابستان و تقویت تیم با خریدهای جدید است که یکی از گزینه های محتمل برای فروش کاوه رضایی خرید 5 میلیون یورویی تابستان گذشته خواهد بود. این ستاره ایرانی نتوانست انتظارات را برآورده کند و بیشتر مواقع مصدوم و دور از شرایط آرمانی قرار داشت از همین رو تنها یک بار موفق به گلزنی در طول فصل شد.
طرفداران بروژ که انتظار شنیدن این اخبار پیرامون مهاجم ایرانی را نداشتند با توجه به نظرسنجی های صورت گرفته در خصوص فروش بازیکنان از میان 5 نامی که بر سرزبان ها افتاده بود با حمایت قاطع از کاوه رضایی مخالفت خود با تصمیم فروش ستاره ایرانی را اعلام کردند تا از این حیث کاوه با اتفاق امیدوارکننده و روحیه بخشی در بروژ روبرو شود. 33 درصد از شرکت کنندگان در این نظرسنجی مخالف فروش رضایی بودند تا این مهاجم دومین بازیکن محبوب در بین 5 کاندیدای فروش تابستانی باشد.