هوادارن انگلیس علیه خواب راحت ستاره‌های ایتالیا!

بنابر گزارش اسکای اسپورتس برخی از هواداران تیم ملی انگلیس شب گذشته در نزدیکی محل اقامت تیم ملی ایتالیا آتش بازی راه انداختند....

به گزارش "ورزش سه"، از ساعاتی دیگر هیجان فوتبال در اروپا به بالاترین نقطه خود می‌رسد؛ جایی که دو تیم انگلیس و ایتالیا در فینال رقابت‌های یورو به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این مسابقه در ورزشگاه ومبلی شهر لندن برگزار می‌شود و هر دو تیم از انگیزه‌های خاصی برای پیروزی و نهایتاً بالا بردن جام برخوردار هستند.

با این حال گزارش ها حاکی از آن است که هواداران تیم ملی انگلیس از یک شب قبل از بازی جنگ روانی را علیه ایتالیایی‌ها آغاز کرده‌اند. بر اساس گزارشی که اسکای اسپورتس در این زمینه منتشر کرده، هواداران انگلیس شب گذشته در نزدیکی زمین تمرین تاتنهام، جایی که آتزوری خود را برای فینال آماده می کنند، حضور یافته اند.

اسکای ادعا کرده که هواداران انگلیس در نزدیکی محل اقامت ایتالیایی‌ها دست به آتش بازی و سر و صدا زده و احتمالاً قصد آنها نیز این بوده که در فاصله یک روز مانده به مسابقه فینال خواب را از بازیکنان تیم روبرتو مانچینی بگیرند.

گفتنی است ایتالیا امروز صبح آخرین تمرین خود را پیش از مسابقه فینال در ورزشگاه خانگی تاتنهام انجام داد و آن ها در ساعت ۱۷:۳۰ به وقت محلی عازم ومبلی خواهند شد.

تگ ها


تیم ملی انگلیس تیم ملی ایتالیا یورو ۲۰۲۰ فوتبال جهان فوتبال