هوای ابری آسمان مونیخ؛ بدترین بایرنِ سه دهه اخیر

بایرن مونیخ شب گذشته بازی خود را مقابل مونشن‌گلادباخ واگذار کرد تا تیره‌روزی‌هایش ادامه پیدا کند....

به گزارش مدال، شکست بایرن مقابل مونشن‌گلادباخ بایرنی‌ها را به رده هفتم جدول بوندس‌لیگا فرستاد که این بدترین رتبه آن‌ها از فصل ۹۵-۱۹۹۴ است.
بایرن روز گذشته در حالی بازی خود را واگذار کرد که ۶۲ درصد مالکیت را در اختیار داشت و ابتدا از حریف پیش بود. بایرنی‌ها با تعویض سرمربی و شکست سنگین دورتموند تصور می‌کردند دوران خوبشان آغاز شده اما مرور زمان ثابت کرد اوضاع وخیم‌تر از این حرف‌هاست.
بایرن در دو بازی قبل از مجموع ۴۲ شوتی که به سمت دروازه زده تنها ۲ گل به ثمر رسانده اما مالکیت فراوانی داشته. این مسئله نشان می‌دهد آن‌ها در خط حمله اوضاع خوبی دارند اما خط دفاعی‌شان دچار ضعف است. فلیک پس از پایان بازی به خبرنگاران گفت: ما در نیمه اول خوب بازی کردیم و موقعیت های زیادی ساختیم. این آزاردهنده است که این موقعیت ها را گل نکردیم و گلادباخ در مسیر بازی ماند. این بازی‌ای بود که باید مثل لورکوزن هفته پیش زودتر تمامش می‌کردیم.
نویر پس از بازی گفت: فشار خوبی روی حریف نگذاشتیم. زمانی که گل اول را زدیم باید فشار بیشتری می‌آوردیم و صبر کردن کار درستی نبود. نباید وقت تلف کنیم.
جاشوا کیمیش هم پس از بازی گفت: نیمه اول خوبی پشت سر گذاشتیم و موقعیت‌های زیادی ساختیم. مستحق گل اول بودیم. در دو بازی گذشته خوب بودیم اما بازنده شدیم.
تنها نکته مثبت بایرن در این روزها می‌تواند درخشش مولر باشد. این هافبک آلمانی آقای پاس گل ۵ لیگ معتبر اروپایی است. او ۱۴ بازی انجام داده و ۹ پاس گل به هم‌تیمی‌هایش داده است.

بیشتر ببینید:

خلاصه بازی مونشن گلادباخ 2- بایرن مونیخ 1/ ویدیو

 

تگ ها


فلیک یاشوا کیمیش مانوئل نویر بایرن مونیخ Bundesliga فوتبال