هوای بارانی تهران مانع منصوریان می شود ؟

به گزارش "مدال" به نقل از خبرگزاری خبرآنلاین؛دو تیم استقلال و الاهلی درحالی از 18:30 به مصاف هم می روند که بر اساس اعلام سازمان هواشناسی ، تهران در آن ساعات بارانی است ......

به گزارش "مدال" به نقل از  خبرگزاری خبرآنلاین؛دو تیم استقلال و الاهلی درحالی از 18:30 به مصاف هم می روند که بر اساس اعلام سازمان هواشناسی ، تهران در آن ساعات بارانی است. باران تند بهاری که می تواند روی برنامه بازی آبی ها اثر بگذارد. البته استقلال از دیرباز زا باران های بازی های آسیایی اش خاطرات بدی دارد. آنها در باران به پوهانگ استیلرز باختند و شانس صعود به فینال آسیا و سومین جام آسیایی شان را از دست دادند . فصل قبل هم در بازی های بارانی هم سیستم تیم شان به هم می ریخت و هم پرویز مظلومی برای کوچینگ تیمش آن هیجان همیشگی را نداشت و کنار خط نمی آمد. باید دید باران روی بازی امروز استقلال اثر منفی می گذارد؟ آبی ها با یک برد شیرین در بازی امروز می توانند صعودشان را قطعی کنند. در مسابقه ای که هواداران شان هم هستند و بازیکنان خواسته اند تیم تنها نماند. آیا باران از میزان تماشاگران برای چنین بازی مهمی کم می کند؟

منصوریان و بازیکنانش امیدوارند این اتفاق نیفتد و باران هم باهث اشتباه بچه ها در زمین نشود. منصوریان هم مطمئن باشید پلاستیکی روی سرش می کشد و حتی 90 دقیقه زیر باران ، کنار زمین می دود و برای موفقیت تیمش در تنها رخداد مهمی که امسال پیش رویش مانده ، کم نمی گذارد.

تگ ها


اخبار روز فوتبال