هورسان با ۱۱ کرونایی در هفته اول لیگ والیبال!

فدراسیون والیبال اعلام کرد که دیدار تیم‌های سایپا و هورسان رامسر در هفته نخست لیگ‌برتر با وجود ۱۱ بازیکن مبتلا به کرونا در ترکیب مازندرانی برگزار می‌شود....

به گزارش "ورزش سه"، طبق اعلام فدراسیون والیبال قرار است لیگ برتر این رشته از ۱۹ شهریورماه بدون حضور تماشاگران و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شود.


در هفته نخست این رقابت‌ها تیم‌های شهرداری ورامین، سایپا تهران، شهرداری ارومیه، فولاد سپاهان اصفهان، شهرداری گنبد، فولاد سیرجان و لبنیات هراز آمل میزبان حریفان خود خواهند بود.


در این میان شایعاتی پیرامون لغو دیدار تیم‌های سایپا و هورسان رامسر مطرح و اعلام شد تعداد زیادی از بازیکنان تیم مازندرانی به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند.


دبیر کمیته برگزاری رویدادها و مسابقات درباره تجدید نظر برای برگزاری دیدار سایپا و هورسان رامسر به سایت فدراسیون گفت: روز گذشته اعلام شد که تست کرونای ۱۱ بازیکن تیم هورسان مثبت اعلام شده و به همین دلیل برای حفظ سلامتی بازیکنان تصمیم به لغو برگزاری این مسابقه گرفتیم. با این حال امروز پروتکل اولیه و غیر رسمی مسابقات و تمرینات والیبال اعلام شد که در آن تاکید شده است اگر تیمی ۹ بازیکن سالم داشته باشد، باید در دیدار با حریفان خود حاضر شود.


وی ادامه داد: تیم‌های لیگ برتری ۲۰ بازیکن در اختیار دارند و تیم هورسان رامسر نیز ۹ بازیکن سالم در اختیار دارد و باید در دیدار هفته نخست خود حاضر شود. اگر این تیم برابر سایپا بازی نکند، با باخت فنی روبه‌رو خواهد شد.

تگ ها


والیبال لیگ برتر والیبال ایران