هوشمند: فردا جنگ سهمیه آسیا را داریم

مدافع جوان تیم آلومینیوم می‌گوید به‌عنوان تیمی که اولین فصل حضورش در لیگ برتر است، قابل احترام ظاهر شدیم....

به گزارش "ورزش سه"، تیم آلومینیوم پس از تساوی بدون گل مقابل استقلال در اراک، فردا در چارچوب هفته بیست و ششم لیگ برتر باید به مصاف گل گهر در سیرجان برود. امیر هوشمند، مدافع جوان اراکی ها در گفت و گو با خبرنگار ما در خصوص شرایط تیمش گفت: در یک وضعیت بسیار حساس قرار داریم. به عنوان تیمی که اولین فصل حضورش در لیگ برتر است، قابل احترام ظاهر شدیم اما می خواهیم فصل را تا جایی که می توانیم، قدرتمندانه به پایان برسانیم.

وی در مورد بازی با استقلال که با تساوی بدون گل همراه بود گفت: به جز دو شکست ابتدایی مان، استقلال و سپاهان تنها تیم هایی هستند که در طول بازی های این فصل ما را شکست داده اند. در بازی برگشت مقابل استقلال بازی بسیار خوب و منطقی را انجام دادیم. اگر یک سری اشتباهات داوری نبود ما حتی می توانستیم استقلال را شکست دهیم.

مدافع آلومینیوم در مورد بازی فردا با گل گهر که با اختلاف ۲ امتیازی از این تیم در مکان هفتم حضور دارد، تاکید کرد: گل گهر تیم بسیار پر مهره و خطرناکی است. حضور آقای قلعه نویی در این تیم، تاثیرات مثبت بسیاری داشته است. آنها در دومین فصل حضورشان در لیگ برتر هستند و ما این شرایط انشالله در سال آینده خواهیم داشت. رقابت نزدیکی بین ما و گل گهر وجود دارد که بازی فردا را به تقابلی ۶ امتیازی تبدیل کرده است. هواداران اراکی مطمئن باشند که با تدابیری که آقای منصوریان و دستیارانش اندیشیده اند، با هدف برد به میدان می رویم و تمام تلاش مان را هم برای به دست آوردن هر سه امتیاز به کار خواهیم برد.

تگ ها


امیرمحمد هوشمند فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال