هوشمند: لیگ بیستم را هیچ‌وقت فراموش نمی‌کنم

مدافع آلومینیوم نتایج کسب شده توسط تیمش در لیگ بیستم را عاملی دانست که امسال را به فصلی فراموش نشدنی برای او تبدیل کرده است....

به گزارش "ورزش سه"، تیم آلومینیوم بعد از کسب پیروزی یک بر صفر مقابل صنعت نفت در هفته بیست و دوم، این هفته پذیرای پدیده در اراک خواهد بود. امیرمحمد هوشمند، پدیده جوان تیم آلومینیوم که از همان ابتدای فصل توانست خود را به‌عنوان یک بازیکن فیکس در ترکیب تیمش جای دهد در نتایج کسب شده توسط تیمش در لیگ بیستم را عاملی دانست که این فصل را به فصلی فراموش نشدنی برای او تبدیل کرده است.

هوشمند در مورد شرایط تیمش در مقطع فعلی گفت: آلومینیوم خیلی زود توانست به شخصیتی که لیاقت آن را داشت، برسد؛ البته برای رساندن تیم به این جایگاه خیلی تلاش کردیم و خدا را شکر همان‌طور که دوست داشتیم، همه اتفاقات پیش رفت. هواداران اراکی لایق داشتن چنین نماینده‌ای در فوتبال ایران هستند. این موضوع را هم باید اضافه کنم که حضور در آلومینیوم در این فصل برای من یک خاطر بسیار شیرین بود و اعتماد آقای خطیبی در نیم فصل اول و آقای منصوریان در نیم‌فصل دوم موجب شد تا من به‌عنوان یک بازیکن جوان فرصت نشان دادن توانایی‌هایم را داشته باشم.

او ادامه داد: حمایت‌هایی که در طول فصل از تیم ما شده، بی‌نظیر بوده و شاید خیلی‌ها از میزان علاقه مردم اراک به فوتبال خبر نداشته باشند. ما با حضور در این جا به خوبی متوجه چنین جوی شدیم؛ جوی که به ما انگیزه و انرژی بیشتری داد تا بتوانیم آلومینیوم را در اولین فصل حضورش، به یک تیم قابل احترام تبدیل کنیم.

مدافع آلومینیوم در مورد بازی با پدیده در حالی که تیمش هفته گذشته موفق به کسب پیروزی مقابل صنعت نفت شد، گفت: با نزدیک شدن به هفته‌های پایانی، حساسیت بازی‌ها به مراتب بالاتر می‌رود. در مقطع فعلی هیچ دیداری آسان نیست. بعد از حضور آقای منصوریان نیز خیلی زود توانستیم با افکار مربیان جدید خودمان را وفق بدهیم. پیروزی مقابل صنعت نفت اتفاق خوبی برای ما بود و در بازی این هفته مقابل پدیده هم بدون شک هدفی جز برد نخواهیم داشت.

تگ ها


آلومینیوم اراک