هومن افاضلی از سرمربیگری پارس جم استعفا کرد

سرمربی تیم پارس جنوبی جم پس از صدور حکم کمیته انضباطی از سمت خود استعفا داد....

به گزارش "ورزش سه"، دقایقی پس از صدور حکم تکرار برای بازی تیم های پارس جنوبی و استقلال، به نظر می‌رسد تحرکات جدیدی در باشگاه پارس جنوبی جم وجود دارد. باتوجه به همین موضوع و همچنین اظهار نظر قبلی هومن افاضلی سرمربی این تیم، با او تماس گرفتیم و نظر او را درباره حکم کمیته انضباطی جویا شدیم.

افاضلی در ابتدای صحبت هایش گفت: از نظر من این حکم بسیار غیرعادلانه و فرمایشی است و به زودی من بیانیه ای می‌دهم و با این شرایط ادامه کار کردن در پارس جم، دیگر مقدور نیست. چون هیچ حمایتی عملا وجود ندارد، تازه ما صاحب مدیرعامل شدیم اما هیچ کس به جز من، آقای چزاغی و آقای رضاییان وجود ندارد و هیچ حمایتی از سازمان های بیرونی نمی شود. در حالی که استقلال وزارت ورزش را جلو انداخته تا اعمال نفوذ کرده ما حمایت هیچ کسی را نداریم و بنابراین ما هیچ شانسی هم برای پیروز شدن در این پرونده نداشتیم.

او در پایان صحبت هایش در پاسخ به این سوال که آیا باتوجه به وعده قبلی پرونده را به فیفا خواهد برد یا نه، عنوان کرد: من فکر می‌کنم باشگاه باید دنبال این کار باشد چون من دیگر نیستم. من مکاتبه اولیه را انجام دادیم و مستندات را هم آماده کردم اما وقتی قرار نیست که ادامه همکاری بدهم، این را باشگاه باید خودش پیگیری کند و خیلی به من مربوط نمی‌شود.

تگ ها


پارس جنوبی جم استقلال تهران هومن افاضلی