هوینس: کوواچ حداقل تا سه‌شنبه اخراج نمی‌شود

اولی هوینس رئیس باشگاه بایرن مونیخ تایید کرد که نیکو کوواچ تا بازی روز سهشنبهی این تیم در چمپیونزلیگ سرمربی بایرن خواهد ماند ولی آن بازی ممکن است آخرین بازی او در این سمت باشد ......

اولی هوینس رئیس باشگاه بایرن مونیخ تایید کرد که نیکو کوواچ تا بازی روز سه‌شنبه‌ی این تیم در چمپیونزلیگ سرمربی بایرن خواهد ماند ولی آن بازی ممکن است آخرین بازی او در این سمت باشد.

اولی هوینس رئیس باشگاه بایرن مونیخ بعد از کسب یک نتیجه‌ی ضعیف دیگر توسط شاگردان کوواچ در بوندس‌لیگا گفت که بایرن مونیخ با نیکو کوواچ سرمربی این تیم که در آستانه‌ی اخراج قرار دارد جلساتی برگزار خواهد کرد تا درباره‌ی مسائل مربوطه گفت و گو شود. بایرن مونیخ دیروز شنبه در مقابل فورتونا دوسلدورف بازی را عالی شروع کرده و ادامه داده بود و درحالیکه تنها 15 دقیقه به پایان بازی مانده بود 3-1 از حریف جلو بود. اما دوسلدورف با دو گل دیرهنگام دودی لوکباکیو بازی را به تساوی کشاند تا با هت‌تریک در این بازی نتیجه را در نهایت به 3-3 تبدیل کند

اولی هوینس بعد از این بازی در گفتگو با روزنامه‌ی آلمانی بیلد گفت که بعد از بازی روز سه‌شنبه‌ی بایرن مونیخ در چمپیونزلیگ مقابل بنفیکا، برگزاری جلسات بحث و گفتگو با نیکو کوواچ لازم خواهد بود. هوینس گفت:" امروز برای ما روز دشواری است. باید در باشگاه جلسات داخلی برگزار کنیم و درباره‌ی موضوعات مختلف صحبت کنیم. ولی روز سه‌شنبه مربی ما بدون شک نیکو کوواچ خواهد بود". 

هوینس به طور ویژه از ضعف دفاعی بایرن عصبانی بود و نتوانست خشم خود را به دلیل از دست دادن دو امتیاز در مقابل دوسلدورف پنهان کند. هوینس به بیلد گفت:" صحنه‌هایی که منجر به خوردن گل اول ما شد را فقط در فیلم‌های کمدی بزن و در رو دیده بودم. باور کردنی نیست. احساس می‌کنم در یک فیلم خیلی بد حضور دارم و شاهد بازی‌های خیلی بد بازیکنان فیلم هستم". 

بایرن مونیخ حالا فاصله‌ی خود با صدرنشین جدول بوندس‌لیگا دورتموند را به 9 امتیاز افزایش داده. کوواچ و لشگر شکست‌خورده‌اش روز سه‌شنبه به مصاف بنفیکا خواهند رفت و شنبه‌ی آینده باید در ادامه‌ی رقابتهای بوندس‌لیگا برای انجام یک بازی خارج از خانه در مقابل وردربرمن قرار گیرند.

تگ ها


بایرن مونیخ Bundesliga فوتبال