هکتور بیرین؛ پرورش یافته لاماسیا و ادامه دهنده راه دیوید بکهام در فشن!

مجله ۴۴۲ در جدیدترین شماره خود وضعیت پوشش بازیکنان را بررسی کرده و هکتور بیرین را یک پدیده دانسته است....

رفتار بعضی بازیکنان فوتبال خارج از زمین چمن، کاملا با رفتارشان داخل زمین متفاوت و هکتور بیرین یکی از این افراد است. مدافع ۲۴ ساله اسپانیایی که فوتبال خود را در لاماسیا آغاز کرده اخلاق‌هایی  خاصی چون گیاه‌خواری دارد اما چیزی که او را با دیگر بازیکنان متفاوت کرده لباس پوشیدن اوست که باعث علاقه برخی و تنفر برخی دیگر از فوتبال‌دوستان شده است. او اخیرا در گفت و گو با موندیال گفته: مادربزرگ من طراح لباس است و تمام البسه من کار اوست! مادر من هم از او پیروی می‌کند و همیشه در خانه ما مواد سازنده لباس وجود دارد!

برخی می‌گویند بیرین وسواس عجیبی در لباس پوشیدن دارد و این مسئله باعث شده تا او تمرکزی روی فوتبال نداشته باشد. بیرین در دفاع از خودمی‌گوید: باور نمی‌کنم فوتبالیست‌ها فقط به فوتبال فکر کنند! قطعا هر انسانی علاقیات و تفریحات خاصی دارد.
علاقه این بازیکن فشن ومد است. او در سال ۲۰۱۸ در هفته مد لندن با یک لباس آستین بلند و شلوار پشمی که توسط زیمرمن (از طراحان معروف که تنها برای زنان وکودکان طراحی می‌کند) طراحی شده بود در سالن مد راه رفت! بیرین امسال هم در یک جشن مد شرکت کرد و گفت: می‌دانم بسیاری از طرفداران فوتبال اهمیتی به مد و پوشاک نمی‌دهند و برای آن‌ها بسیار عحیب است که من را در چنین مراسم‌هایی مشاهده کنند. 
هکتور بعد از بکهام جزو اولین نفراتی است که لباس‌هایی خاص می‌پوشد و از این بابت نه تنها هیچ شرمندگی ندارد بلکه مانند ستارگان راک ۵۰ سال گذشته هیچ اهمیتی به نظر دیگران نمی‌دهد و اهداف بزرگی در سر دارد. او در سال ۲۰۱۸ در دانشگاه آکسفورد سخنرانی کرد و اعلام کرده از زمانی که از پدر و مادرش جدا شده به مسائل دقت می‌کند و حالا به طور جدی می‌خواهد در صنعت مد فعالیت کند. بسیاری از بازیکنان حرفه‌ای فوتبال پس از خداحافظی دچار افسردگی می‌شوند اما بیرین از حالا به فکر آینده خود است و توانسته مدرک تحصیلی مرتبط را کسب کند و با هم‌خانه‌اش یک آژانس مدلینگ تاسیس کند. او می‌گوید: شاید حضور در خانه و زندگی بدون دغدغه برای برخی راحت باشد اما من این‌گونه نیستم. ما باید جامعه را بررسی و با ایده‌هایمان رو به جلو حرکت کنیم.
بیرین بازیکن متفاوتی است. شاید درسال‌های آتی او جزو کاندید‌های برترین بازیکن جهان نباشد اما با اخلاق‌ها و تفکرات خاص خود در دنیای فوتبال و در حالی‌که بازیکنان به سمت ربات شدن پیش می‌روند، او همچنان ویژگی‌های اخلاقی خود را حفظ کرده و برای بسیاری یک فوتبالیست «باحال» به حساب می‌آید!

بیشتر بخوانید:

ترنت الکساندر آرنولد؛ موفق در زمین چمن، آینده‌دار در صنعت مد!

تگ ها


حاشیه دیوید بکام هکتور بلرین آرسنال لیگ برتر فوتبال