هیئت مدیره استقلال بازیکنان را تهدید کرد!

از اردوگاه آبی‌پوشان خبر می‌رسد در صورت شکست برابر ذوب‌آهن اصفهان در هفته پنجم مسابقات لیگ برتر جریمه‌ای سنگین در انتظار اعضای این تیم خواهد بود....

از اردوگاه آبی‌پوشان خبر می‌رسد در صورت شکست برابر ذوب‌آهن اصفهان در هفته پنجم مسابقات لیگ برتر جریمه‌ای سنگین در انتظار اعضای این تیم خواهد بود.

به گزارش مدال، نشست هیات مدیره باشگاه استقلال امروز برگزار شد و روند ناکامی‌های این تیم در لیگ برتر مورد بررسی قرار گرفت.

این جلسه در حالی برگزار شد که استقلال در چهار هفته ابتدایی لیگ برتر تنها ۲ امتیاز به دست آورده که به هیچ‌وجه آمار خوبی برای این تیم پرطرفدار نیست. آبی‌پوشان تهران ۳۱ شهریورماه سال جاری شهرآورد بزرگ پایتخت را به پرسپولیس واگذار کردند تا انتقادها از این تیم به اوج خود برسد.

شکست استقلال در شهرآورد مهمترین موضوع نشست اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال بود و مدیران ارشد استقلال هر کدام نظرات خود را درباره این باخت بیان کردند.

استقلال در شرایطی شهرآورد را به پرسپولیس واگذار کرد که «علی کریمی» در نیمه اول یک ضربه پنالتی را از دست داد.

 اگرچه گفته می‌شود مربیان و بازیکنان استقلال به خاطر شکست مقابل پرسپولیس جریمه می‌شوند اما این اتفاق حداقل تا پایان بازی با ذوب‌آهن اصفهان رخ نخواهد داد.

جریمه استقلالی‌ها موضوعی بود که در نشست اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال مورد بحث و بررسی قرار گرفت اما با نظر مدیران استقلال این موضوع به تاخیر افتاد.

اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال بر این باور بودند به فاصله چند روز تا بازی با ذوب‌آهن اصفهان که از حساسیت زیادی برخوردار است صلاح نیست جریمه‌ای در نظر گرفته شود چرا که از نظر روحی و روانی در روند عملکرد استقلال تاثیر منفی خواهد گذاشت.

مدیران استقلال بسیار امیدوار هستند با پیروزی مقابل ذوب‌آهن اصفهان  تیم شان از بحران فعلی خارج شود اما اگر این اتفاق رخ ندهد برای اعضای کادر فنی و بازیکنان جریمه‌ای سنگین در نظر گرفته خواهد شد.

شکست احتمالی در هفته پنجم مسابقات لیگ برتر مقابل ذوب‌آهن باعث خواهد شد تا ۲۰ درصد از قراردادهای مجموعه این تیم کسر شود.

یکی از اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال اظهار داشت: در جلسه‌ای که برگزار کردیم بحث جریمه مطرح شد اما با توجه به بازی پیش‌رو که در اصفهان داریم این موضوع منتفی شد.

وی افزود: اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال در این مدت تلاش‌های زیادی را انجام دادند و در این فصل مجموعه تیم ۹۰ درصد از پولی را که باید دریافت می‌کردند، گرفته اند.

عضو هیات مدیره استقلال خاطرنشان کرد: در صورتی که استقلال نتواند در اصفهان مقابل ذوب‌آهن نتیجه دلخواه را کسب کند اعضای تیم با جریمه روبرو خواهند شد.

استراماچونی اگرچه تا اینجای فصل بر روی نیمکت استقلال ناکام بوده‌ است اما این مرد ایتالیایی همچنان مورد حمایت اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال است.

در نشست هیات مدیره استقلال، اعضا از استراماچونی حمایت کرده و مدیرعامل این باشگاه نیز تاکید کرد که این سرمربی به‌زودی توانایی‌های فنی‌اش را در استقلال نشان می‌دهد.

اخبار مرتبط:

استراماچونی ستاره جوان را به تیم‌های پایه تبعید کرد

تگ ها


هیئت مدیره استقلال استقلال بازیکنان استقلال ایران فوتبال