هیات رئیسه کمیته ملی پارالمپیک تشکیل جلسه داد

اعضای هیات رئیسه و اجرایی کمیته ملی پارالمپیک به منظور برررسی وضیت کاروان اعزامی به توکیو و همچنین شرایط انتخابات کمیسیون ورزشکاران تشکیل جلسه دادند....

به گزارش مدال و به نقل از روابط عمومی کمیته ملی پارالمپیک، یکصد و هشتادمین جلسه هیات رییسه و اجرایی کمیته ملی پارالمپیک به صورت وبیناری با گرامیداشت یاد و خاطره شهید محسن فخری زاده و تاکید بر تداوم راه شهدا و توجه به ضرورت پیشرفت علمی کشور برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی کمیته ملی پارالمپیک، روز دوشنبه در این نشست مجازی با ریاست محمود خسروی وفا رییس کمیته ملی پارالمپیک، گزارش عملکرد امور بین الملل و همچنین گزارش سرپرست کاروان توکیو۲۰۲۰ ارائه و بررسی شد.

مهمترین بخش این گزارش‌ها، بررسی چالش شیوع کرونا بود که باعث شده تا کنون تمرینات و اردوها تحت تاثیر قرار گیرند و به احتمال زیاد، اعزام ورزشکاران و همراه‌ها به توکیو حتی در سطح کادر فنی را با محدودیت‌هایی مواجه نماید.

در ادامه نیز با طی شدن مراحل تصویب آیین نامه کمیسیون ورزرشکاران در هیات رییسه و اجرایی و مجمع عمومی کمیته ملی پارالمپیک و با موافقت کمیته بین المللی پارالمپیک مقرر شد در اسرع وقت فراخوان ثبت نام برای انتخابات کمیسیون ورزشکاران منتشر شود.

بیشتر بخوانید:

کمک مالی ۳۵۰ میلیون تومانی کمیته ملی المپیک به فدراسیون کاراته

زهرا نعمتی با مربی اختصاصی در پارالمپیک توکیو شرکت می‌کند

 

 

تگ ها


کمیته ملی پارالمپیک کمیسیون ورزشکاران هیات رئیسه کمیته پارالمپیک المپیک