هیات فوتبال خراسان رضوی به میدان آمد

شاگردان رحمتی برای آخرین دیدار نیم فصل اول مشکلی برای سفر به اهواز نخواهند داشت.&#۱۶۰;...

هیات فوتبال خراسان رضوی با برنامه‌ریزی سفر باشگاه شهرخودرو به اهواز برای دیدار با فولاد خوزستان، به بازیکنان و کادر فنی نماینده خراسان اطمینان خاطر داد که شهرخودرو بدون حامی نخواهد ماند و مشکلات این باشگاه تا نیم فصل دوم رفع خواهد شد.


باشگاه شهرخودرو پس از مشکلاتی که برای برخی از مدیران مجموعه اقتصادی اش بوجود آمد دچار حواشی مختلفی شد. موضوعی که نگرانی‌هایی برای اهالی فوتبال و هواداران خراسانی ایجاد کرده است. شهرخودرو وضعیتی مشابه پدیده سابق در پیش گرفته و اهالی فوتبال مجددا برای فرار از شرایط موجود دست به دامن حمایت‌های مسئولان و مدیران استانی شده‌اند.


پس از پیگیری‌های اداره کل‌ ورزش‌ و جوانان و اعلام حمایت استانداری خراسان رضوی و دادستانی مشهد از تنها نماینده لیگ برتری خراسان، مسئولان هیات فوتبال خراسان رضوی مجددا پای کار آمده تا بازیکنان و کادرفنی این تیم نگرانی بابت مشکلات مدیریتی این باشگاه حس نکنند.


برهمین اساس احسان اصولی رییس هیات فوتبال خراسان رضوی در نشستی که به همراه سید احسان قاضی زاده هاشمی، جواد وطن‌خواه و سیدمهدی رحمتی در خصوص بررسی راهکارهای کمک به این باشگاه برگزار شده بود به صیانت از شهرخودرو و حفظ نماینده خراسان در مدار قدرت تاکید کرد.


پس از آن رییس هیات فوتبال خراسان رضوی در محل تمرین عنابی‌پوشان حاضر شد و به تمامی اعضای تیم شهرخودرو اطمینان خاطر داد که تنها نخواهند بود و بازیکنان و کادر فنی کار خود را با قدرت پیش ببرند و نگرانی بابت مشکلات مدیریتی شهرخودرو نداشته باشند.


فوتبالدوستان و پیشکسوتان خراسانی امیدوارند تا در کنار حمایت‌های هیات فوتبال خراسان رضوی، دستگاه‌های اجرایی و نظارتی نیز پای کار آیند تا تیم فوتبال شهرخودرو بیش از این دچار مشکل نشود و در نیم فصل دوم با قدرت بیشتری در رقابت ها حاضر شود.


شهرخودرو تا پایان هفته چهاردهم با ۱۸ امتیاز در رده دوازدهم جدول رده بندی قرار دارد.

تگ ها


شهر خودرو