هیات مدیره استقلال به فکر تامین منابع برای استراماچونی باشد

پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: با باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی استقلال کار هیات مدیره تمام نشده و آنها باید به فکر تامین منابع مالی جدید برای پرداخت مطالبات آندره استراماچونی باشند....

به گزارش خبرنگار مهر، سرانجام و پس از طی روندی دشوار، استقلالی‌ها بدهی‌های خارجی خود را پرداخت کرده تا پرونده‌های باز آنها در کمیته انضباطی فیفا بسته و پنجره‌های آنها باز شود. افشین حاجی پور مدافع پیشین تیم فوتبال استقلال در این باره تاکید می‌کند که هیات مدیره از هم اکنون به فکر تامین منابع جدید مالی برای بدهی‌های پیش رو از جمله بدهی به آندره استراماچونی باشد.

حاجی پور در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: پنجره استقلال اصلاً نباید بسته می‌شد که حالا به خاطر بازشدن آن جشن بگیریم. اگر آنهایی که در این باشگاه مسئولیت داشتند به موقع مبالغ را پرداخت می‌کردند هم هزینه‌های کمتری برای باشگاه ایجاد می‌شد و هم اصلاً پنجره‌ای بسته نمی‌شد.

مدافع پیشین تیم فوتبال استقلال در خصوص آغاز این تیم در لیگ برتر گفت: پیروزی و کسب ۳ امتیاز شیرین و خوشایند است و قطعاً این پیروزی هم با هر نتیجه‌ای که به دست آمده باشد برای آبی‌ها خوشایند است. این بازی از هفته اول لیگ بوده و معمولاً تیم‌ها هرچه در لیگ پیش بروند بهتر می‌شوند. از استقلال هم همین انتظار می‌رود که هفته به هفته بهتر شود.

حاجی پور تاکید کرد: استقلال در این فصل فقط نباید مدعی قهرمانی باشد و باید فصل را با قهرمانی تمام کند. نایب قهرمانی، دومی و سومی دیگر هواداران را قانع نمی‌کند و فکری و دستیارانش باید این اتفاق را در پایان فصل رقم بزنند.

مدافع پیشین آبی پوشان بیان داشت: استقلال تیمی پر مهره در این فصل است و به لحاظ داشتن بازیکنان خوب حرف اول را می‌زند. شاید هر مربی‌ای آرزوی داشتن چنین تیمی را داشته باشد و اگر مشکلات داخلی در این فصل آبی‌ها را اذیت نکند، تیم‌های دیگر نمی‌توانند رقیبی جدی برای این تیم باشند.

تگ ها


افشین حاجی پور تیم فوتبال استقلال تهران لیگ برتر فوتبال ایران