هیاهو درباره ایمن حسین و مذاکره پرسپولیس؛ حل مشکل صغر سن با لیست بزرگسالان

مديربرنامه ايمن حسين خبرداده که :پرسپوليس با مهاجم عراقي بست. راه فرار از خطر امروز موج خبري حضور ايمن ح ......

مديربرنامه ايمن حسين خبرداده  که :پرسپوليس با مهاجم عراقي بست.

راه فرار از خطر 

امروز موج خبري حضور ايمن حسين در پرسپوليس راه افتاد
به گزارش مدال، ايمن حسين مهاجم سرزن عراقي ٢٢ سال دارد.برخي كانال هاي هواداري رقيب از صغر سن او نوشته اند در حالي كه اولا ملاك پاسپورت بازيكن است ثانيا پرسپوليس در ليست بزرگسالان هم مي تواند او را قرار دهد.

تناقض 

در حالی که گرشاسبی و خمارلو خبر توافق با ایمن حسین را تکذیب کرده و تنها از مذاکره با او خبر داده اند،مدیر برنامه های این بازیکن مدعی شد که توافق کامل صورت گرفته و حتی بین طرفین قرارداد امضا شده است.

چه کسی راست می گوید 

در این میان معلوم نیست که کدام طرف حقیقت را میگوید اما نباید از تاکتیک  برخی ایجنت ها گذشت که با انتشار برخی اخبار سعی دارند تا توقعات و فشار هواداران تیم ها را برای جذب یک بازیکن زیاد کنند.اتفاقی که مشابه آن در استقلال هم رخ داد و حتی مدیر برنامه اصلی ایمن در پیج اصلی اینستاگرامی اش نیز خبر توافق کامل با استقلال را منتشر کرد اما شفر در نهایت از جذب این بازیکن منصرف شد. شا‌اید هم حق با این ایجنت باشد و باشگاه در حال پنهان کاری تا زمان عقد قرارداد است 

سوژه قرمزها بازیکن پرسپولیس! 

 ایمن حسین همان بازیکن عراقی است که افشاگری در مورد صغر سنی اش از طریق تلویزیون عراق سر و صدای زیادی به پا کرد و حتی طرفداران پرسپولیس به هنگام جذب این بازیکن توسط استقلال این موضوع را سوژه کرده بودند.

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس فوتبال