هیس! انتقام مجیدی از همه تاریخ (عکس)

فرهاد مجیدی سرمربی استقلال در پایان مسابقه امروز مقابل سپاهان در لحظه‌ای که مشغول ترک زمین بود، ناگهان به دوربین‌های مستقر در ورزشگاه برگشت و دستش را به علامت هیس نشان داد....

به گزارش "ورزش سه"، سوت پایان بیژن حیدری ،برای مجیدی که برنده نبرد برابر سپاهان قلعه نویی شده بود همانند سوت هزاران استقلالی در ورزشگاه آزادی بود برای افتخارات او ارزشمند بود .


مجیدی که بعد از سوت داور چند قدمی رو به طرف نیمکت سپاهان برداشته بود دوباره مسیر خود راکج کرد تا به خلوت و  تنهایی خود برود و لذت  این پیروزی بزرگ را به تنهایی بچشد.


فرهاد مجیدی سرمربی استقلال در پایان مسابقه امروز مقابل سپاهان در لحظه‌ای که مشغول ترک زمین بود، ناگهان به دوربین‌های مستقر در ورزشگاه برگشت و دستش را به علامت هیس نشان داد.

این پاسخ سرمربی آبی‌ها و خط و نشان او به همه کسانی است که در چند هفته گذشته سعی داشتند نسخه او را بپیچند؛ فرهاد اما با پیروزی در اولین دوگانه برابر سپاهان، ضربه شست محکمی به آن‌ها نشان داد. او هم امروز امیر قلعه نویی را مغلوب کرد و هم تبدیل به تنها سرمربی در میان سرمربیان مدعی سهمیه آسیایی شد که تیمش برنده از زمین بیرون می‌آید.


تیم او ۱۰نفره شده بود ولی ذهن مجیدی با تغییر تاکتیک او از ۲_۴_۴نیمه اول به ۱_۵_۳نیمه دوم برنده نبرد مربیان شد تا مجیدی هم نتیجه را ببرد و هم استادش را .


اخراج رضاوند در نیمه اول باعث شد تا قلعه نویی بهترین بازیکنش نورافکن را که یک کارت زرد داشت و در جنجال ها حضور موثری داشت از زمین بیرون بکشد.


حالا سپاهان قربانی سرزن کنار استنلی کی روش داشت.مجیدی دوباره سه دفاعه بازی کرد و توپ به تیم قلعه نویی داد و فشار به دفاع وسط خام و کم تجربه سپاهان اضافه کرد تا خیلی راحت و ده نفره سپاهان را شکست دهد.


سانترهای سپاهانی‌ها با وجود خطرات شدید آخر بازی به جابی نرسید تا مجیدی که از همه بیشتر تفکرات مربی سابقش می دانست با تغییر تاکتیکهای متوالی جنگ بزرگ به نفع خود کند و با این برد بزرگ استقلال یک قدم به کسب سهمیه نزدیکتر شود.

تگ ها


استقلال تهران فرهاد مجیدی