هیولمند: رسیدن دانمارک به نیمه نهایی جادویی است

سرمربی تیم ملی دانمارک صعود به جمع ۴ تیم نهایی یورو ۲۰۲۰ را یک کار بسیار بزرگ دانست....

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی دانمارک در ادامه شگفتی سازی های خود موفق شد در مرحله یک چهارم نهایی یورو ۲۰۲۰ جمهوری چک را با نتیجه دو بر یک شکست داده و به جمع ۴ تیم نهایی مسابقات راه یابد. 

کاسپر هیولمند، سرمربی تیم ملی دانمارک بعد از این پیروزی شیرین گفت:" ما امروز خیلی خوب نبودیم اما دروازه بان ما خارق العاده عمل کرد و بازیکنان هم بسیار جنگنده ظاهر شدند. می توانم بگویم که باتری بازیکنان مان تقریبا خالی شده بود اما با این وجود توانستیم به مرحله نیمه نهایی یورو برسیم که کار بسیار بزرگی است."

وی در مورد صعود به جمع ۴ تیم و رویارویی با انگلیس در ومبلی گفت:" رسیدن به مرحله نیمه نهایی جادویی است. اولین چیزی که وقتی بچه ها را دیدم به آنها نشان دادم، تصویر ورزشگاه ومبلی بود؛ وقتی که پاییز سال گذشته آنجا بودیم. به آنها گفته بودم که به این ورزشگاه بر می گردیم. احساس می کردم که دوباره در ورزشگاهی در دانمارک بازی می کنیم بخاطر اینکه هوادارانمان آنجا حضور داشتند. ما عمیقا از آنها متشکریم."

کاسپر اشمایکل، دروازه بان تیم ملی دانمارک که یکی از بهترین های تیمش در این مسابقات بوده نیز در خصوص صعود به مرحله نیمه نهایی گفت:" ما می دانستیم که این یک آزمون سخت و دیوانه وار است. در نیمه اول خیلی خوب بازی کردیم. وقتی در نیمه دوم آنها به یک گل زودهنگام رسیدند و ما را تحت فشار قرار دادند، کار سخت شد. اما این همان ویژگی خوب تیم ماست که هم می توانیم فوتبال بازی کنیم و هم می توانیم بجنگیم. ما این کار را به بهترین شکل انجام دادیم.

تگ ها


تیم ملی دانمارک کسپر اشمایکل یورو ۲۰۲۰