هیچکس ساوت گیت را شایسته رهبری سه شیرها نمی دانست

رابی فاولر ستاره سابق باشگاه لیورپول، از دلایل روابط نزدیک گرت ساوت گیت به بازیکنان تیم ملی انگلستان، صحبت کرده است ......

رابی فاولر ستاره سابق باشگاه لیورپول، از دلایل روابط نزدیک گرت ساوت گیت به بازیکنان تیم ملی انگلستان، صحبت کرده است.

به گزارش مدال، تیم ملی انگلستان توانست به رهبری گرت ساوت گیت بعد از 28 سال دوباره در نیمه جام جهانی حاضر باشد و عملکرد سرمربی سه شیرها با تعریف و تمجید اهالی فوتبال در برتانیا، قرار گرفته است. رابی فاولر در مورد او می گوید:

"گرت ساوت گیت هم در زمین و هم خارج از زمین، عملکرد خوبی داشته است. یکی از رموز صعود تاریخی انگلستان به نیمه نهایی این است که در اردوی تیم دیگر خبری از آن ضوابط و قوانین خسته کننده نیست و باید بابت این موضوع از گرت قدردانی شود. بیایید روراست باشیم، زمانی که آلردایس اخراج شد هیچکس نمی خواست که او سرمربی سه شیرها شود، هیچکس او را شایسته این شغل نمی دید. من خوشحالم که او تمام منتقدینش را خاموش کرد.

فوتبال تنها به دانش فنی مربیان خلاصه نمی شود. گاهی مهمترین نکته نحوه برخورد با موقعیت های مختلف و ایجاد یک روحیه تیمی قویست. آخرین باری که چینین جوی در اردوی انگلستان وجود داشت یورو 96 بود. در آن زمان تری ونبلز با بازیکنان مانند بزرگسالان رفتار می کرد و به بازیکنان اجازه نفس کشیدن می داد. آن فضا دیگر در تیم دیده نشد تا این جام جهانی که دوباره یک انگلیس با روحیه را شاهد هستیم."

تگ ها


اخبار روز انگلیس فوتبال