هیچکس نمی تواند مجبورم کند یوویچ را فیکس کنم

سرمربی آینتراخت فرانکفورت این روزها از سوی رسانه های آلمانی برای بازی دادن به لوکا یوویچ در ترکیب ثابت تحت فشار است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در تابستان ۲۰۱۹ بوده که لوکا یوویچ در یک انتقال پر سر و صدا و گرانقیمت از آینتراخت فرانکفورت به رئال مادرید پیوست. ستاره صربستانی در ماه های حضور خود در رئال مادرید با انواع حواشی دست و پنجه نرم کرد و هرگز نتوانست روزهای خوبی را در جمع کهکشانی‌ها سپری کند؛ موضوعی که باعث شد نهایتاً یوویچ چندی پیش دوباره و البته به شکل قرضی به فرانکفورت بازگردد.

یوویچ بعد از انتقال به فرانکفورت خیلی زود قابلیت های فوق العاده خود را در این تیم نشان داده و در ۴ مسابقه اخیر که به شکل جانشین وارد زمین شده، ۳ گل به ثمر رسانده است.

یوویچ هنوز بازیکن ثابت نیست و هوتلر سرمربی فرانکفورت می گوید که برای بازی دادن به یوویچ به صورت فیکس تحت فشار نیست.

او به خبرنگاران گفت:« لوکا یوویچ مهاجمی در سطح اول دنیاست و قابلیت های خارق العاده ای هم دارد. با او حرف زده ام و زمانش که برسد، در ترکیب ثابت به میدان خواهد رفت. قرار نیست به خاطر نام و اعتبارش او را در ترکیب ثابت به زمین بفرستم. هیچکس هم نمی تواند مرا مجبور به این کار کند. اگر حس کنم او به بهترین فرمش رسیده، قطعا در ترکیب ۱۱ نفره قرار خواهد گرفت. بازی های زیادی در پیش است و نوبت به لوکا هم می رسد. اگر در تیم ما یوویچ و روده نیمکت نشین هستند،نشان می دهد که چه تیم قدرتمندی در اختیار داریم.»

لازم به ذکر است که در فرانکفورت آندره سیلوا مهاجم سابق میلان مهاجم شماره ۹ ثابت است و با توجه به سیستم بازی این تیم که با یک مهاجم برابر حریفان قرار می گیرد، شاید کار برای یوویچ که قرضی تا پایان فصل در فرانکفورت حضور دارد، برای رسیدن به ترکیب ثابت مشکل باشد.

تگ ها


لوکا یوویچ فوتبال جهان اینتراخت فرانکفورت Bundesliga فوتبال