هیچ بازیکنی بزرگتر از تراکتور نیست/ رفتار رشیدمظاهری حرفه‌ای نبود

کاپیتان پیشین تیم فوتبال تراکتور تبریز گفت: بازیکنی دلش با تیم نیست نباید بماند. رشید مظاهری باید افتخار کند پیراهن تراکتور را بر تن می کند....

مرتضی اسدی در گفتگو با خبرنگار مهر، راجع به صعود تراکتور به فینال جام حذفی با پیروزی یک بر صفر مقابل نفت مسجدسلیمان گفت: خوشبختانه تراکتور توانست در دیداری که مستحق برد بود به پیروزی برسد و راهی فینال شود. تمرکز بازیکنان در این مسابقه کافی بود تا آنها با رسیدن به فینال جام حذفی، راهی لیگ قهرمانان آسیا شوند.

پیشکسوت باشگاه تراکتور درباره شانس این تیم برای رسیدن به قهرمانی جام حذفی افزود: این موضوع با توجه به تاریخ باشگاه و شرایط فعلی بازیکنان این تیم دور از دسترس نیست. فشار روحی و روانی هفته های پایانی لیگ برتر روی بازیکنان نیست. آنها با افکار مثبت در فینال حاضر می شوند. تراکتور هروقت در رختکن و بخش مدیریتی آرامش داشته به موفقیت رسیده است.

وی درباره قهر رشید مظاهری از تراکتور و غیبت در بازی این تیم در نیمه نهایی جام حذفی یادآور شد: رفتار رشید مظاهری در آستانه بازی با نفت مسجدسلیمان این اتفاقات ناشی از مدیریت بد در رختکن و حتی باشگاه است. چرا یک بازیکن باید به خودش اجازه بدهد مقابل باشگاه بایستد و برای تیم شرط بگذارد؟! او نباید تیم را تهدید می کرد و رفتار او کاملا غیر حرفه ای بود. قطعا باید مدیریت صحیح رقم بخورد تا چنین مشکلاتی دوباره رقم نخورد.

اسدی که سال ها بازوبند کاپیتانی این تیم را بر بازو بسته بود خاطرنشان کرد: به نظرم هیچ بازیکنی بزرگتر از تراکتور نیست. هرکس دلش با تیم نیست نباید بماند. باشگاه بزرگ نیاز به بازیکن حرفه ای دارد. رشید مظاهری وابسته به تراکتور است و نباید اسمی که با تراکتور دست و پیدا کرده باعث خودنمایی‌اش شود. او باید افتخار کند که در تیم حضور دارد. هواداران تراکتور همیبشه پشت بازیکنان با غیرت خود هستند. او و امثال مظاهری باید آرزوی پوشیدن پیراهن تیم و ماندن در این تیم را کنند.

تگ ها


تیم‌فوتبال تراکتور محمد رشید مظاهری مرتضی اسدی