هیچ بازیکنی حق ندارد به دربی فکر کند

استقلال در هفته بیست و نهم رقابت های لیگ برتر باید به مصاف پیکان برود که برای فرار از سقوط و کسب سه امتیاز به آب و آتش خواهد زد....

به گزارش" ورزش سه " بازی استقلال برابر پیکان یکی از حساس ترین مسابقات هفته بیست و نهم لیگ برتر است؛ استقلال به دنبال برد و قطعی کردن سهمیه لیگ قهرمانان است و پیکان هم سه امتیاز بازی را می خواهد تا سقوط نکند. مجیدنامجومطلق که مثل شش هفته اخیر به جای فرهاد مجیدی سرمربی استقلال به نشست خبری آمده بود گفت:" در ابتدا عذرخواهی می کنم بابت اینکه آقای مجیدی نتوانستند بیایند و این مسئولیت را به من واگذار کردند. ایشان بیشتر تمرکزشان روی بازی ها است و بعد از بازی ها حتما مفصل با رسانه ها صحبت خواهند کرد."


مربی استقلال درباره بازی تیمش برابر پیکان گفت:" فردا با تیمی بازی داریم که از نظر فنی تیم قابل احترام و خوبی است. ما فریب جدول را مقابل پیکان نمی خوریم. می دانیم این تیم توانایی خیلی خوبی دارد. تیم استقلال در شرایطی است که باید بازی را ببرد تا سهمیه اش در لیگ قهرمانان قطعی شود. با تمرکز و تمریناتی که داشتیم می خواهیم بازی خوبی انجام بدهیم. پیکان را آنالیز کردیم و می دانیم تیم خوبی است بازیکنان خطرناک و کادرفنی خوبی دارد. بازی فردا قطعا برای ما بازی سختی است."


او افزود:"ما بازی به بازی برنامه ریزی می کنیم تمام فکر و ذکرمان بازی با پیکان است که به امیدخدا با برد در این بازی بتوانیم سهمیه آسیایی را بگیریم و بعد از آن به بازی های بعدی فکر خواهیم کرد."


نامجومطلق در ادامه گفت:"در این چندبازی بچه ها با تمرکز و کیفیت بالا بازی کردند. با اینکه چند بازیکن را نداشتیم بازیکنان وظایفشان را به نحو احسن انجام دادند و بینندگان تلویزیونی بازی خوبی دیدند. ما هوادارانمان را نداریم آن هم در حالی که تیم شرایط بهتری نسبت به گذشته دارد و اگر هواداران بودند می توانستیم از حضور پرشور آن ها انرژی بگیریم. امیدواریم این کرونا زودتر تمام شود و شاهد حضور هواداران در ورزشگاه باشیم. انشالله بازی خوبی باشد و سه امتیاز را بگیریم."


مربی استقلال درباره سه بازیکن مصدوم این تیم شیخ دیاباته، ارسلان مطهری و فرشید اسماعیلی گفت:" خداراشکر با تلاش کادرپزشکی شرایط بازیکنان مصدوم روز به روز بهتر شده است. این سه بازیکن در تمرین دیروز حضور داشتند و نرم دویدند اما مصدومیت آن ها به گونه ای است که در بازی فردا قطعا دو تا از آن ها را در اختیار نداریم. شیخ دیاباته اصرار دارد که به تیم کمک کند اما باید به خاطر بازی های مهمی که در آینده داریم به این موضوع خیلی حرفه ای فکر کنیم. فکر می کنم این سه بازیکن ظرف روزهای آینده به تمرینات گروهی اضافه شوند."


او در پاسخ به این سوال که استقلال چه برنامه ای برای بازی حساسش برابر پرسپولیس در جام حذفی دارد گفت:"من از شش بازی قبل گفتم شش فینال داریم. در هر بازی هم به آن بازی فکر می کنیم. تفکر تمام بچه های ما کاملا حرفه ای است. تفکر کادرفنی هم این است بازی به بازی جلو برویم. هنوز بازی های لیگ تمام نشده دو هفته سرنوشت سازی داریم. همه تفکر و برنامه ریزی ما روی بازی پیکان است. هیچ بازیکنی حق ندارد از الان برای دربی برنامه ریزی کند. کادرفنی در درجه اول دنبال قطعی کردن سهمیه است. بازی به بازی جلو می رویم و تمرکزمان را به هم نمی زنیم. می خواهیم بازی بعدی را با برد بیرون بیاییم. بازی دربی هم بعد از بازی با شاهین بوشهر فکر می کنیم."


بازیکن سابق استقلال در پایان و درباره برنامه نقل و انتقالاتی استقلال هم گفت:"ما باید اول ببینیم کدام بازیکنان قراردادشان را تمدید می کنند و می مانند. با توجه به پتانسیل استقلال خیلی نیاز نیست خرید های زیادی کنیم .هر تیمی معمولا سه چهار بازیکن می گیرد و ما هم همین برنامه را داریم. در درجه اول به بازی ها فکر می کنیم بعد از آن آقای مجیدی قطعا لیستش را به باشگاه می دهد. این بازیکنان هم باید تا آخر بازی ها کنار ما باشند. با توجه به توان فنی بازیکنان باید در درجه اول بازیکنان خودمان را حفظ کنیم و برویم بازیکنانی که تیم نیاز دارد را بگیریم. فکر می کنم الان وقت این حرف ها نیست و به زمانش اقدام می کنیم."

تگ ها


استقلال تهران مجید نامجو مطلق