هیچ باشگاهی از تراکتور شکایت نکرده است

به گفته احمدرضا براتی عضو حقوقی فدراسیون فوتبال ایران هیچ شکایتی مبنی بر استفاده تراکتور از بازیکنان غیرمجاز از سوی باشگاه های ایرانی صورت نگرفته است ......

به گفته احمدرضا براتی عضو حقوقی فدراسیون فوتبال ایران هیچ شکایتی مبنی بر استفاده تراکتور از بازیکنان غیرمجاز از سوی باشگاه های ایرانی صورت نگرفته است.
 
به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، در شرایطی که بنا بر قوانین انضباطی ایران باشگاه ها در موضوع بازیکن غیرمجاز تنها دو ساعت فرصت دارند تا شکایت خود رااز تیم مقابل به فدراسیون تسلیم کنند، 4 تیمی که بعد از نیم فصل با تراکتور بازی کرده و ادعا می شود باید حق خود را از فدراسیون طلب کنند شکایتی در این باره انجام نداده اند تا موضوع کسر امتیاز فعلا تراکتور را تهدید نکند.
براتی در این باره گفت: دوستان به موضوع محدودیت زمانی دو ساعته بعد از انجام مسابقات اعتراض دارند اما با گذشت 20 روز از ماجراهای باشگاه تراکتور هیچ یک از 4 تیمی که تراکتور در این مدت مقابل آنها به میدان رفته شکایتی تسلیم فدراسیون فوتبال نکرده تا به آن رسیدگی شود.
 البته مجید جلالی سرمربی پیکان قبلا گفته بود باشگاهش در این باره اعتراضی نخواهد کرد و شاید سایر باشگاه ها هم نظری مشابه با جلالی را داشته باشند تا مساله تغییر نتیجه 4 بازی تراکتور و کسر امتیاز از این تیم کلا از دستورکار خارج شود.
 

تگ ها


فوتبال