هیچ خبری از تمدید قراردادم با بارسلونا نیست

ستاره فرانسوی بارسا می گوید مدیران جدید بارسا با او برای تمدید مذاکره نکرده اند....

به گزارش "ورزش سه"، عثمان دمبله ستاره جوان فرانسوی، تابستان ۲۰۱۷ و پس از شورش علیه باشگاه دورتموند و خودداری از حضور در تمرینات، توانست مجوز جدایی خود را گرفته و به عنوان جانشین نیمار به بارسلونا بپیوندد. رقم انتقال او، ۱۰۵ میلیون یورو ثابت به علاوه ۴۰ میلیون یورو بندهای متغییر عنوان شد.

در سه فصل گذشته دمبله سایه ای از گذشته خود هم نبود و تحت تاثیر مصدومیت های متوالی هرگز نتوانست ارزش هایش را اثبات کند. تابستان گذشته بارسا تمایل جدی به فروش او داشت ولی دمبله که تا ۲۰۲۲ قرارداد دارد، تحت هیچ شرایطی راضی به جدایی نشد در حالی که گفته می شد از منچستریونایتد پیشنهادی خوب دارد.

درخشش دمبله در فصل جاری که هفته هاست بدون مشکل مصدومیت در حال بازی کردن است، باعث شده تا سران بارسا برای تمدید وارد عمل شوند.

ستاره فرانسوی اما در مصاحبه با بی این اسپورتس در مورد آینده اش گفت:« آینده ام؟ هنوز یک سال دیگر قرارداد دارم و فعلا هیچ مذاکره ای برای تمدید قرارداد با مدیران جدید باشگاه صورت نگرفته است. با این حال از حضور در بارسا راضی و خوشحالم و حس خوبی دارم. خوان لاپورتا رئیس جدید باشگاه را خیلی خوب نمی شناسم ولی او را نزدیک به بازیکنان دیده ام. ببینیم چه خواهد شد.»

 لیونل مسی:« لئو بارها به من در بارسا کمک کرده است و هرگز هیچ فشاری را به ما تحمیل نمی کند. در عوض همیشه به من توصیه می کند به فضاهای خالی بروم و منتظر پاس هایش باشم. گاهی هم خودش ابتکار عمل را در دست می گیرد.»

تگ ها


لیونل مسی لاپورتا فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال