هیچ فوتبالیستی مثل پوگبا بی‌دلیل بزرگ نشده

جیمی کاراگر با انتقاد تند از پل پوگبا گفت در تمام عمرش بازیکنی را ندیده که به اندازه پوگبا بی‌دلیل بزرگ شده باشد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، درحالیکه صحبتهای مینو رایولا مدیر برنامه‌های پل پوگبا مبنی بر پایان کار او در منچستریونایتد واکنشهای زیادی به دنبال داشته، جیمی کاراگر به یونایتد توصیه کرد هر چه سریعتر از شر او خلاص شود. کاراگر همچنین گفت در تمام عمرش بازیکنی ندیده که به اندازه پل پوگبا بی دلیل بزرگ شده باشد.

مینو رایولا دیروز اعلام کرد پوگبا دیگر قصد ماندن در منچستریونایتد را ندارد و به این باشگاه توصیه کرد با واگذاری او موافقت کند.

کاراگر اما گفت منچستریونایتد باید از شنیدن این خبر خوشحال شده باشد چرا که پوگبا یکی از بدترین خریدهای تاریخ شیاطین سرخ بوده است.

کاراگر در گفتگو با شبکه اسکای در این باره گفت: " از دستش خلاص شوید. من دوازده ماه است که این را می گویم. در تمام عمرم کسی را ندیده ام که به اندازه او بی دلیل بزرگ شده باشد".

این فوتبالیست سابق و کارشناس انگلیسی در ادامه گفت: " هم پوگبا و هم مدیر برنامه‌هایش باعث تاسف هستند. خیلی‌ها ممکن است بگویند این حرف ایجنت او است نه پل. ولی این روزها مدیر برنامه‌ها نقش پدر و دوست صمیمی بازیکنها را بازی می‌کند و هر حرفی که از دهن رایولا درمی آید امکان ندارد بدون موافقت پوگبا باشد. اگر غیر از این باشد او باید ایجنت خودش را اخراج کند".

بیشتر بخوانید:

روایت تلخ پل پوگبا از سختی های ابتلا به کرونا

مقایسه عملکرد پوگبا و برونو فرناندز

 

 

تگ ها


فوتبال جهان منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال