هیچ وقت به لیگ برتر انگلیس بر نمی گردم

آندره ویلاس بواس، سرمربی سابق چلسی می‌گوید که دیگر به لیگ برتر انگلیس باز نخواهد گشت....

به گزارش "ورزش سه"، سرمربی پرتغالی در حال حاضر هدایت تیم مارسی در لیگ یک فرانسه را برعهده دارد و اتفاقاً با این تیم نتایج خوبی نیز کسب کرده است. با این حال ویلاس بواس پیش از این در دو تیم حاضر در لیگ برتر انگلیس نیز مربیگری کرده بود که البته هر دو آنها تجربیات ای تقریباً ناموفقی بوده اند.

درحالیکه ویلاس بواس رقابت‌های لیگ برتر را تحسین می‌کند و از آن به عنوان بهترین لیگ جهان یاد می‌کند اما در عین حال معتقد است که سبک بازی در آن با روش دلخواه او متفاوت است.

ویلاس بواس در یک مصاحبه پیرامون احتمال بازگشت به لیگ برتر انگلیس گفت: " من به لیگ برتر انگلیس باز نخواهم گشت. این یک رقابت با سرمایه‌گذاری عظیم، بهترین بازیکنان و بهترین تیم هاست اما من دوست دارم در لیگی باشم که شامل فلسفه های مختلف یک بازی فوتبال است. این اتفاق در انگلیس رخ نمی دهد."

سرمربی پرتغالی در سال ۲۰۱۲ و بعد از ۴۰ بازی که هدایت آبی های لندن را برعهده داشت و پس از متحمل شدن دهمین شکست متوالی از هدایت این تیم برکنار شد و جای خود را به روبرتو دی متئو داد.

چالش ناامیدکننده ویلاس بواس در لیگ برتر با تاتنهام نیز ادامه داشت و او با وجود شروع امیدوار کننده در فصل ۱۴-۲۰۱۳ بعد از شکست ۵ گله تاتنهام مقابل لیورپول از هدایت این تیم لندنی برکنار شد.

تگ ها


آندره ویلاس بوآس تاتنهام چلسی