هیچ کس از تفکرات گل‌محمدی خبر ندارد

کسب نتیجه دور از انتظار در اولین بازی باعث شد تا یحیی اکنون با تمرکز بالایی به دنبال پیروزی خارج از خانه مقابل الشارجه و بالا بردن شانس صعود تیمش باشد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، پرسپولیس در همان دقایق ابتدایی مقابل الدحیل تسلیم عدم تمرکز خود شد و نتیجه را به رقیب قدرتمند قطری واگذار کرد. موضوعی که باعث شد تا تغییرات یحیی نیز در این بازی به نتیجه نرسد و او دست خالی اولین بازی را به پایان برساند.


اکنون اما یحیی گل محمدی در اتمام حجت با شاگردانش، به دنبال کسب نتیجه در دومین بازی از مرحله گروهی لیگ قهرمانان است تا شاهد تکرار سرنوشت فصل گذشته و حذف زودهنگام از این رقابت‌ها نباشد. نمایش درخشان ترکیب تیم ذخیره‌ها در دیدار تدارکاتی برابر الشحانیه در قطر باعث شد تا اکنون به تعداد مدعیان حضور در ترکیب اصلی برای بازی دوم لیگ قهرمانان افزایش یابد. موضوعی که باعث شده تا تمرینات چند روز اخیر این تیم پیش از بازی برابر الشارجه به یک نبرد بزرگ بین بازیکنان برای حضور در ترکیب اصلی تبدیل شود.


بیرانوند – بوژیدار؛ اولین نبرد


بعد از نمایش نه چندان دلچسب بیرانوند در اولین بازی آسیایی، انتقادات نسبت به شماره یک سرخ‌ها افزایش یافت. بیرانوند که هفته‌های پایانی نیم فصل اول و در تیم کالدرون را به استراحت اجباری پرداخت، اکنون امیدوار است بار دیگر فرصت حضور در ترکیب و جبران شکست را داشته باشد. او مدعی بزرگی روی نیمکت تیم می‌بیند که در تمرینات داوود فنایی طی روزهای اخیر به دنبال اثبات توانایی‌های خود بوده و باید دید در نهایت روز سه شنبه از بین بیرانوند و بوژیدار کدامیک پیشاپیش دیگر بازیکنان وارد زمین خواهد شد. 

دگرگونی دوباره در خط دفاعی؟


یحیی گل محمدی که در دوران فوتبالی خود یک مدافع وسط با کیفیت و ملی‌پوش بوده، به خوبی از شرایط این پست آگاه است. در لیست تیم او اکنون مدافعان باادعایی دیده می‌شوند که کار را برای انتخاب سخت می‌کنند. سیدجلال حسینی بعد از استراحت در بازی با الدحیل اکنون مدعی بزرگ بازگشت به ترکیب اصلی است، خصوصا اینکه پرسپولیس در بازی با این حریف قطری دقیقا از قلب دفاعی ضربه خورد. موضوعی که باعث خواهد شد تا بار دیگر احتمالا کنعانی زادگان نیمکت نشین شود. در سمت چپ اما بعید است نادری نیمکت نشین شود و جایگاه مهدی شیری هم دست نخواهد خورد و باید در انتظار نمایش موفق از سوی این دو بازیکن بود.

خط میانی و ابهام درباره ترابی – کمال


در خط میانی ترابی ابهام بزرگ این تیم محسوب می‌شود واین در حالیست که دیگر مدعیان نیمکت نشین در بازی قبلی هم به صف حضور در ترکیب اضافه شده‌اند. ترابی با توجه به مصدومیت و البته بازگشت به تمرینات گروهی طی دو روز اخیر شاید با نظر کادرفنی نیمکت نشین شود تا مصدومیتش تشدید نشود. سیامک نعمتی، امید عالیشاه، کمال کامیابی نیا جدی‌ترین مدعیان بازگشت به ترکیب خواهند بود. این در حالیست که نوراللهی، ترابی، امیری و بشار رسن در کنار ربیع خواه نیز در این خط حضور دارند و طی روزهای اخیر رقابت شدیدی را پشت سر گذاشتند.

خط حمله؛ همه در انتظار استوکس


بعد از نیمکت نشینی اوساگوآنا در بازی قبلی، اکنون همه در انتظار تغییر خط هجومی پرسپولیس برابر الشارجه هستند. جایی که علی علیپور، آنتونی استوکس و کریستین اوساگوآنا حضور دارند و طی روزهای اخیر رقابت برای دستیابی به ترکیب اصلی را دنبال کردند. شاید بعد از دومین تجربه حضور در جریان بازی، اکنون استوکس این شانس را به دست بیاورد که از ابتدا در جمع ۱۱ بازیکن اصلی حضور یابد و قدرت خط هجومی را افزایش دهد. یحیی گل محمدی اکنون با حضور نفراتی مثل امیر روستایی، علیپور، استوکس، اوساگوآنا، عبدی باید دید در نهایت چه تصمیمی در این بازی حساس خواهد گرفت و چگونه از انگیزه آنها برای حضور در ترکیب اصلی سود خواهد برد.

بیشتر بخوانید:

داور جنجالی پرسپولیس - شارجه را سوت می‌زند

ستاره پرسپولیس آماده جدال با شارجه

 

 

تگ ها


پرسپولیس تهران تمرینات پرسپولیس فوتبال ایران یحیی گل محمدی پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال