هیچ‌کس حاضر نشد ۹۰ را به جای عادل اجرا کند

اگرچه روز‌های اول از رضا جاودانی که اختلافش با عادل علنی شده بود، به عنوان آلترناتیو فردوسی‌پور نام می‌بردند و حتی بحث استفاده همزمان از میثاقی و جاودانی مطرح بود، اما در نهایت تلویزیون به این نتیجه رسید فعلاً برنامه عادل را به دیگران نسپارد....

اگرچه روز‌های اول از رضا جاودانی که اختلافش با عادل علنی شده بود، به عنوان آلترناتیو فردوسی‌پور نام می‌بردند و حتی بحث استفاده همزمان از میثاقی و جاودانی مطرح بود، اما در نهایت تلویزیون به این نتیجه رسید فعلاً برنامه عادل را به دیگران نسپارد.

به گزارش مدال،خبر ورزشی نوشت:اختلاف عادل فردوسی‌پور و علی فروغی که منجر به حذف برنامه ۹۰ از کنداکتور تلویزیون شد، محمدحسین میثاقی جوان را هم درگیر کرد. حالا میثاقی درست روبه‌روی عادل قرار گرفته است حتی اگر خودش در تلویزیون و در واکنش به صحبت های کمال کامیابی‌نیا که گفت جای آقاعادل خالی است، بگوید: «بله، قبول دارم، مدیون آقاعادل هستم و امیدوارم برگردد» بازهم داستان تغییر نمی‌کند.

وقتی در همان روز‌های ابتدایی سال نو، محمدحسین میثاقی گفت امسال من را در فوتبال برتر و ستاره‌ساز می‌بینید خیلی‌ها تصور کردند منظور شاگرد سابق عادل این است که او برنامه ۹۰ را اجرا نخواهد کرد، اما انگار ماجرا این نبود و میثاقی می‌خواست به مردم بگوید من دیگر با عادل در فوتبال ۱۲۰ کار نمی‌کنم. البته نزدیکان عادل هم تأیید می‌کنند فردوسی‌پور برای سال جدید دنبال مجری است تا فوتبال ۱۲۰ را بدون میثاقی روی آنتن ببرد. صدا و سیما هم بعد از واکنش تند مردم که میثاقی را نپذیرفتند و به حذف فردوسی‌پور واکنش نشان دادند، موقتاً قید ادامه برنامه ۹۰ بدون عادل را زده و انگار می‌خواهد فوتبال برتر را به مرور جا بیندازد.

گویا سایر مجریان تلویزیون هم حاضر به اجرای برنامه ۹۰ نشدند. اگرچه روز‌های اول از رضا جاودانی که اختلافش با عادل علنی شده بود، به عنوان آلترناتیو فردوسی‌پور نام می‌بردند و حتی بحث استفاده همزمان از میثاقی و جاودانی مطرح بود، اما در نهایت تلویزیون به این نتیجه رسید فعلاً برنامه عادل را به دیگران نسپارد.

جدا از فوتبالدوستان که علاقه‌مند به ادامه ۹۰ با عادل هستند، اغلب فوتبالیست‌ها هم می‌گویند اگر عادل نباشد، به استودیوی برنامه ۹۰ نمی‌روند و هنرمندان هم پشت فردوسی‌پور ایستاده‌اند. رضا یزدانی، خواننده علاقه‌مند به فوتبال، در صفحه شخصی‌اش عکسی از فردوسی‌پور منتشر کرد و نوشت: «نیستی بگی امشب ۹۰ داره» البته حالا هیچ دوشنبه‌ای ۹۰ نداره!