هیچ‌کس را نمی توان با مانوئل نویر مقایسه کرد

پیتر گولاچی، دروازه‌بان تیم ملی مجارستان، ابراز امیدواری کرد که فردا اولین پیروزی خود را در آلیانز آره‌نا به دست آورد....

به گزارش "ورزش سه"، مجارستان در مسابقه ابتدایی خود در بخش زیادی از بازی مقابل پرتغال مقاومت کرد اما نهایتاً در دقایق پایانی با دریافت سه گل شکست را پذیرا شد. آن ها اما در مسابقه دوم خود شگفتی‌ساز شدند و مدعی اصلی قهرمانی رقابت‌های یورو یعنی فرانسه را متوقف کردند.

مجارستان فردا شب به مصاف تیم ملی آلمان خواهد رفت. در واقع مجارستان می‌تواند با رقم زدن یک شگفتی بزرگ و در صورت شکست آلمان حتی به مرحله بعد صعود کند؛ کاری که البته بسیار دشوار به نظر می‌رسد.

پیتر گولاچی، دروازه‌بان تیم ملی مجارستان و باشگاه لایپزیش، پیش از تقابل با آلمان گفت: "من هرگز موفق به پیروزی در آلیانز آره‌نا نشده‌ام و فکر می‌کنم که فردا زمان مناسبی برای این کار است."

گولاچی درباره مانوئل نویر: "هیچ کس را نمی توان با مانوئل نویر مقایسه کرد. اما در یک بازی می توانی از او بهتر باشی؛ امیدوارم که فردا بتوانم سیوهای بیشتری انجام دهم و این یک مسئله تعیین کننده خواهد بود. اما مانو بهترین دروازه بان دهه گذشته و یکی  از بهترین های تاریخ است."

تگ ها


یورو ۲۰۲۰ تیم ملی آلمان مانوئل نویر مجارستان