هیگواین: میلان می تواند برنده دربی باشد

مهاجم آرژانتینی میلان در باره دربی که بزودی برگزار خواهد شد و حضورش در تیم میلان صحبت های جالبی کرده است ......

مهاجم آرژانتینی میلان در باره دربی که بزودی برگزار خواهد شد و حضورش در تیم میلان صحبت های جالبی کرده است‌.
به گزارش مدال به نقل از گاتزتا دلو اسپورت، هیگواین ‌که معتقد است انتخاب تیم میلان انتخاب درستی بوده و باعث پیشرفت او خواهد شد درباره دربی دلامادونینا چنین گفته است:

همه دربی‌ها طعم ویژه خود را دارند. این بار هم همینطور است و از آنجا که اولین بار است که برای میلان بازی می کنم خوشحال خواهم شد. ما با آرامش، تمرکز و میل به پیروزی، انتظار آن را می‌کشیم.

مهاجم باتجربه میلان درباره میزبانی اینتر اضافه کرد:

این که اکثریت سن سیرو در اختیار آن‌ها خواهد بود، انگیزه مضاعفی برای ما خواهد بود. این یک دربی هیجان انگیز است و شبیه به دربی مادرید است.

وی درخصوص حرف و حدیث های نشریات که این دیدار را رویارویی ایکاردی و هیگواین دانسته‌اند نیز افزود:

ما تنیس بازی نمی‌کنیم، این فوتبال است. ۱۱ نفر در مقابل ۱۱ نفر خواهند بود نه مهاجم در مقابل مهاجم. این تیم است که برنده می‌شود، نه بازیکنان، اما او در چندسال اخیر عالی عمل کرده است؛ او گل‌های زیادی به ثمر رسانده و این به عهده خود اوست که به همین شکل ادامه دهد یا خیر. برای او آرزوی موفقیت می‌کنم.

هیگواین درباره شانس برنده شدن میلان در این بازی گفت:
میلان می‌تواند برنده باشد، اگر ما تمرکز کافی را داشته باشیم و خودمان را ضعیف‌تر از کسی ندانیم و دست کم نگیریم. اگر این طور باشیم، می‌توانیم بازی را برای خود کنیم.

او که از کار کردن با جنارو گتوزو رضایت دارد درباره او گفت:

او متفاوت است، به تو نگاه می‌کند و می‌توانی احساس کنی که چقدر فوتبال را دوست دارد. او تلاش می‌کند که بهترین من، را به نمایش گذارد و من واقعا کسانی که چنین چیزی را از من ‌خواهند، تحسین می‌کنم.
تیم پشت اوست، او فردی حساس است که برای بازیکنانش می‌میرد. فکر نمی کنم بسیاری از مربیان شبیه او باشند، تعداد معدودی به این شکل هستند و برای من افتخاری است که با او کار می‌کنم. من انتخاب درستی کردم چرا که او باعث بهتر شدن من می‌شود.
ساری مربی بود که بهترین احساس را به من می‌داد و گتوزو بسیار شبیه اوست. او به شکلی دیوانه‌وار می‌خواهد پیروز شود و من این را دوست دارم.

تگ ها


گونزالو هیگواین آث میلان فوتبال