واتفورد ۲ - ۲ آرسنال؛ نبرد تفکرات اسپانیایی برنده نداشت

واتفورد قعرنشین که به تازگی کیکه فلورس را به عنوان سرمربی خود انتخاب کرده در خانه موفق شد آرسنال را متوقف کند...

به گزارش خبرنگار مدال، در چارچوب هفته پنجم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس، واتفورد در ورزشگاه ویکارج رود میزبان آرسنال بود که این دیدار در نهایت با تساوی ۲-۲ به پایان رسید.

اونای امری در حالی که برای اولین بار از آغاز فصل مسوت اوزیل را در ترکیب اصلی خود قرار داده بود، امید زیادی به خط حمله خود بسته بود. دو تیم در حال محک زدن هم بودند که در دقیقه ۲۱ بالاخره پیر امریک اوبامیانگ موفق شد روی پاس کولاسیناچ، گل اول آرسنال را به ثمر برساند. ده دقیقه بعد این بار روی همکاری عالی اوزیل و پاس مایتلند تایلز، باز هم اوبامیانگ بود که با یک ضربه عالی، دروازه بن فاستر را گشود. در ادامه بازی کمی خشن‌تر شد و چندین کارت زرد نصیب بازیکنان دو تیم شد و نیمه اول نهایتاً ۲-۰ به سود آرسنال پایان یافت.

در نیمه دوم میزبان به خودش آمد و بعد از گذشت ۸ دقیقه، توپ‌ربایی جرارد دلوفئو، با ضربه تام کلورلی بدل به گل اول شاگردان کیکه سانچز فلورس شد تا اختلاف به حداقل برسد. تلاش‌های واتفورد ادامه داشت و در دقیقه ۷۸ خطای داوید لوئیز روی روبرتو پریرا توسط داور پنالتی تشخیص داده شد تا خود پریرا از روی نقطه پنالتی بازی را به تساوی بکشاند. حملات آرسنال در ادامه افزایش یافت اما هیچ‌کدام تبدیل به گل نشد تا این دیدار با تساوی ۲-۲ به پایان برسد.

آرسنال با این تساوی ۸ امتیازی شد و بالاتر از چلسی در رده ششم قرار گرفت. واتفورد نیز با ۲ امتیاز در قعر جدول حضور دارد.

اخبار مرتبط:

خلاصه بازی آرسنال 2 - 2 واتفورد/ ویدیو

خبر بد برای آرسنال؛ دوری ستاره فرانسوی از میادین

تگ ها


فوتبال جهان توپچی‌های لندن اونای امری ورزشگاه ویکارج رود کیکه سانچز فلورس پیر امریک اوبامیانگ آرسنال واتفورد واتفورد-آرسنال لیگ برتر فوتبال