واران؛ رهبر رختکن فرانسه در فینال جام‌‎جهانی (عکس)

تصاویری از سخنرانی الهام بخش رافائل واران در بین دو نیمه فینال جام جهانی روسیه منتشر شده که به هواداران منچستریونایتد نشان می دهد که دقیقاً چه بازیکنی به تیم‌شان اضافه شده است....

به گزارش "ورزش سه"، رافائل واران، مدافع با تجربه رئال مادرید، سرانجام توانست پس از هفته ها مذاکره و گمانه زنی انتقال خود را به منچستریونایتد نهایی کند. مدافع فرانسوی قبل از اولین بازی خود در فصل جاری در لیگ برتر در بازی هفته گذشته شیاطین سرخ در اولدترافورد برابر هواداران این تیم رونمایی شد.

 در حالی که اوله گونار سولسشر، سرمربی یونایتد، بدون شک واران را به میدان آورده است تا در کنار هری مگوایر یک زوج دفاعی قدرتمند داشته باشد، واران در جام جهانی نشان داده که او در رختکن نیز یک سرمایه بزرگ خواهد بود.

سخنرانی او در بین دو نیمه در فینال جام جهانی روسیه در حالی که فرانسه ۲-۱ مقابل کرواسی پیش بود، مهارت های رهبری او را نشان می دهد: "در مورد جاگیری زیادی حساس نشوید. بچه ها، مسئله چیزی است که در فکر شماست. مثبت باشید، به آن باور داشته باشید.

بچه ها می بریم! ما این مسابقه را می بریم! نیازی نیست که زیادی حساس شوید، بزن بریم!"

از زمان خروج سر الکس فرگوسن از باشگاه در سال ۲۰۱۳، کارشناسان و هواداران فوتبال بارها یونایتد را متهم کرده اند که رهبران کافی در رختکن ندارد و واران ممکن است بالاخره کسی باشد که به حل این مشکل کمک می کند.

از زمان پیوستن واران به یونایتد، او در مورد نحوه رفتار خود در تیم توضیحاتی داده است: "من فکر می کنم بسیار آرام هستم و با تجربه ای که دارم بلدم در مواقع ضروری فریاد هم بزنم.

اما به طور کلی ترجیح می دهم با هم تیمی هایم حرف بزنم و در مورد تاکتیک ها صحبت کنم و قبل از بازی با هم تیمی های خود راحت باشم و مطمئن شوم که آماده مبارزه هستیم و روحیه مثبتی داریم. "

مدافع میانی فرانسوی این هفته نتوانست در بازی دوستانه یونایتد مقابل برنلی بازی کند چرا که او تنها چند جلسه با تیم تمرین کرده بود.

وقتی از سولسشر در مورد شانس واران برای حضور مقابل ساوتهمپتون در روز یکشنبه آینده سوال شد، او پاسخ داد: "واران آماده بوده است، او پسری است که به صورت طبیعی همیشه روی فرم است و هفته خوبی را پشت سر گذاشت. او آخرین جلسه تمرین را پشت سر خواهد گذاشت و اگر این کار خوب پیش برود، احتمالاً او هم با ما سفر می کند."

تگ ها


رافائل واران تیم ملی فرانسه فوتبال جهان منچستر یونایتد فوتبال