واریز بخشی از کمک‌های دولتی تیم ملی به فدراسیون

رییس فدراسیون فوتبال ایران از دریافت بخشی از بودجه تخصیصی سازمان برنامه و بودجه خبر داد....

به گزارش "ورزش سه"، شهاب‌الدین عزیزی خادم رییس فدراسیون فوتبال در نخستین سفر پس از انتخابات فدراسیون و با حضور در فستیوال گرس‌روتس کرج، طی سخنانی ضمن تاکید بر اهمیت فوتبال پایه در این مراسم گفت: بارها گفته‌ایم در این فدراسیون توجه ویژه‌ای به بخش فوتبال پایه و پشتوانه‌سازی برای تیم‌های ملی خواهد شد. سعی و تلاش ما این است که استعدادیابی را در تمام نقاط کشور به ویژه مناطق محروم با برنامه ریزی جامع انجام دهیم و هر جایی که نیاز به حضور بنده باشد، قطعا در کنار آینده‌سازان فوتبال کشور خواهم بود و حمایت و نگاه ویژه به آنها خواهم داشت.

او ادامه داد: توجه داشته باشید که ما این طرح استعدادیابی و حمایت را برای فوتبال بانوان هم با همین قدرت انجام خواهیم داد. بنده از تمام خانواده‌هایی که به فوتبال اهمیت می‌دهند و فرزندان خود را برای کمک به جامعه و آینده فوتبال کشور تربیت می‌کنند، تشکر و قدردانی می‌کنم.

رییس فدراسیون فوتبال در حاشیه فستیوال یک روزه در کرج، درباره دریافت کمک ویژه سازمان برنامه و بودجه به تیم‌های ملی فوتبال هم گفت: با مساعدت دکتر نوبخت، معاون محترم رییس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه، در حساس‌ترین و سخت‌ترین زمان ممکن، مسؤولان به کمک فوتبال ملی آمده و قول پرداخت کمک مالی ویژه به تیم‌های ملی را دادند.

عزیزی خادم اضافه کرد: خوشبختانه اولین مرحله از کمک‌های سازمان برنامه و بودجه از طریق وزارت ورزش و جوانان در اختیار فدراسیون قرار گرفت و در تلاش هستیم با توجه به نگاه ویژه دکتر نوبخت به فوتبال ملی، با توجه به برنامه فشرده پیش روی تیم‌های ملی مابقی این بودجه را دریافت کنیم. جا دارد باز هم از حمایت همه جانبه مسوولان به ویژه رییس سازمان برنامه و بودجه سپاس‌گزار باشم. آقای سلطانی فر وزیر محترم ورزش و جوانان نیز شخصا پیگیر تخصیص اعتبار ویژه سازمان برنامه و بودجه و نیز برخی مشکلات تیم ملی هستند و جا دارد از ایشان نیز تشکر ویژه داشته باشم.

تگ ها


فدراسیون فوتبال شهاب‌الدین عزیزی خادم