واسکز: مسی و رونالدو بهترین فوتبالیست‌های تاریخ

لوکاس واسکز ستاره رئال مادرید، کریستیانو رونالدو و لیونل مسی را بهترین فوتبالیست‌های تاریخ می‌داند ولی می‌گوید نمی‌تواند از بین آنها یک نفر را به عنوان بهترین انتخاب کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، لوکاس واسکز، وینگر رئال مادرید می‌گوید کریستیانو و رونالدو بدون شک بهترین فوتبالیست‌های تاریخ هستند. واسکز که در طول دوران فوتبالی خود تنها پیراهن رئال مادرید را به تن کرده سالها در این تیم با کریستیانو رونالدو همبازی بوده و در ال‌کلاسیکوهای مختلف هم بارها با مسی روبرو شده است. واسکز در یک پرسش و پاسخ با وبسایت  بلیچر ریپورت می‌گوید مسی و رونالدو بهترین فوتبالیست‌های تاریخ هستند ولی وقتی از او خواسته می‌شود یکی از آنها را به عنوان بهترین فوتبالیست انتخاب کند می‌گوید قادر به چنین کاری نیست.

واسکز در این باره گفت:" مسی و رونالدو بهترین فوتبالیست‌های تاریخ هستند. هر دوی آنها بازیکنان خارق‌العاده‌ای هستند و کارشان تاریخسازی است. سالهای سال باید بگذرد تا بازیکنانی مثل آنها ظاهر شوند".

واسکز که سالها با رونالدو همبازی بوده توضیح می‌دهد که خصوصیت پرتلاش او چطور باعث می‌شود همبازی‌هایش هم در کنار او پیشرفت کنند. واسکز در این باره گفت:" رونالدو یک حرفه‌ای واقعی است و از خودش همیشه بالاترین انتظار را دارد و از هم‌تیمی‌هایش هم همینطور. رونالدو به این ترتیب کاری می‌کند که کل تیم همیشه در اوج توانایی خود باشد".

واسکز در ادامه صحبتهایش به گل استثنایی رونالدو به یوونتوس در سال ۲۰۱۸ که با پیراهن رئال مادرید زده شد اشاره کرده و گفت:" من دیدم که کارواخال توپ را سانتر کرده، توپ داشت به منطقه‌ای می‌آمد که من آنجا حضور داشتم و ناگهان دیدم دو پا به هوا بلند شده ... تازه فهمیدم آن پاها متعلق به کریستیانو است. عجب گل محشری زد. من که از تماشای آن صحنه بی‌اندازه لذت بردم".

بیشتر بخوانید:

یوفا بارسلونا را جریمه کرد!

تگ ها


لوکاس واسکز کریستیانو رونالدو لیونل مسی فوتبال جهان رونالدو مسی کریستیانو رونالدو لیونل مسی یوونتوس بارسلونا لالیگا سری آ فوتبال