والتر زنگا: دوناروما رهبر خونسرد ایتالیاست

والتر زنگا، دروازه بان سابق تیم ملی ایتالیا، از جی جی دوناروما تمجید کرد....

به گزارش "ورزش سه"، والتر زنگا ضمن تمجدی از جی جی دوناروما، دروازه بان تیم ملی ایتالیا، گفت که او یکی از پنج رهبر آتزوری است و به همه احساس امنیت می دهد.

دروازه بان سابق میلان در پایان یورو ۲۰۲۰ سری آ را نیز ترک خواهد کرد و در آستانه پیوستن به تیم پاری سن ژرمن است.

زنگا از نحوه برخورد دوناروما با این وضعیت تحت تأثیر قرار گرفته و به تجربه زیاد او با وجود سن کم و در جوانی اشاره کرده است.

زنگا به گاتزتا دلو اسپورت به شوخی گفت: "حتی من هم می توانستم در سه بازی اول برای ایتالیا بازی کنم!"

دروازه بان سابق تیم ملی ایتالیا ادامه داد: "اما دوناروما بازی کرد یا آنطور که من او را می شناسم: پسری که می داند از زندگی چه می خواهد و اجازه می دهد همه چیز آنطور که باید جریان داشته باشد و از او عبور کند. حتی ماجرای میلان و PSG.

این تیم ایتالیا پنج رهبر دارد: دو رهبر کاریزماتیک‌شان لئو بونوچی و جورجو کیه‌لینی، رهبر تاکتیکی که جورجینیو است و رهبر افسانه ای و حماسی که اینسینیه است.

و بعد هم رهبر خونسرد تیم جی‌جی! چرا که او به همه آرامش و اطمینان و احساس امنیت می دهد. او کسی است که به همه احساس اطمینان بیشتری می دهد.

در مقایسه با من که اولین حضورم را در سری آ در سن ۲۳ سالگی انجام دادم، او یک برتری بزرگ دارد. او ۲۲ ساله است، در حال حاضر سابقه بیش از ۲۰۰ بازی با میلان دارد، در جام های مختلف بازی کرده، ااکنون در حال بازی در رقابت های قهرمانی اروپااست و در آستانه بازی کردن برای PSG است! "

تگ ها


والتر زنگا تیم ملی ایتالیا یورو ۲۰۲۰ آث میلان فوتبال جهان جان لوئیجی دوناروما فوتبال