والت دیزنی به کمک NBA می‌آید

یکی از کارمندان دیزنی ورلد که ۲۰ سال در این مجمتع کار کرده، معتقد است به سختی می‌توان در تمام آمریکا، جایی مثل دیزنی ورلد را برای میزبانی NBA پیدا کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، مجتمع تفریحی شرکت عظیم فیلم سازی والت دیزنی، موسوم به «دیزنی ورلد» در اورلاندو، در حال حاضر، مکانی امن و مناسب برای برگزاری مسابقات بسکتبال به نظر می‌رسد.

در این مجتمع بزرگ تفریحی که بیش از ۷۷ هزار کارمند، ۱۰۱ کیلومتر مربع وسعت و حدود ۵۲ میلیون بازدید کننده در سال دارد، امکانات منحصر به فردی وجود دارد که برای برگزاری یک لیگ بزرگ مثل NBA کافی به نظر می‌رسد.

دیزنی ورلد، ۱۲ زمین بسکتبال دارد که دو مورد آن در حال حاضر آمادگی استقرار تجهیزات فیلمبردادی و پخش تلویزیونی را دارند. در این مجتمع، تعداد کافی هتل و اتاق برای بازیکنان، کادر فنی، داوران و مسئولان برگزاری مسابقات و عوامل پخش تلویزیونی وجود دارد.

در این منطقه، تعداد زیادی بیمارستان و مرکز پزشکی و درمانی برای مصدومیت احتمالی بازیکنان موجود است و علاوه بر این امکانات متنوعی برای ریکاوری بازیکنان مثل استخر و همچنین رستوران به تعداد فراوان وجود دارد. در دیزنی ورلد، مکان‌هایی هم وجود دارد که برای ورود عموم ممنوع است و ورزشکاران و کادر فنی می‌توانند کاملاً  در آن تنها باشند.

یکی از کارمندان دیزنی ورلد که ۲۰ سال در این مجتمع کار کرده، معتقد است به سختی می‌توان در تمام آمریکا، جایی مثل دیزنی ورلد را برای میزبانی NBA پیدا کرد.

بیشتر بخوانید:
حذف پلی‌آف لیگ برتر فوتسال شتاب‌زده بود 
شیوع کرونا؛ مانع نصب تندیس سیامند رحمان
استخدام ۲۳ قهرمان در وزارت ورزش و جوانان 

تگ ها


ویروس کرونا بسکتبال آمریکا منهای فوتبال NBA بسکتبال