والنسیا به نیمه نهایی صعود کرد

والنسیا به سختی و در ضربات پنالتی توانست آلاوس را شکست دهد و به نیمه نهایی کوپا دل ری صعود کند ......

والنسیا به سختی و در ضربات پنالتی توانست آلاوس را شکست دهد و به نیمه نهایی کوپا دل ری صعود کند.

والنسیا چهارشنبه شب در دیدار برگشت مرحله یک چهارم نهایی کوپا دل ری به مصاف آلاوس رفت و توانست در ضربات پنالتی میزبانش را شکست دهد.

نیمه نخست این دیدار با وجود موقعیت های گلی که دو تیم داشتند بدون گل به پایان رسید. در نیمه دوم آلاوس میزبان که برای صعود به یک گل حداقل نیاز داشت حملات خود را بیشتر کرد. از طرفی والنسیا نیز چند فرصت گلزنی داشت اما مونیر حدادی گل نخست بازی را به نام خود ثبت کرد. او برای آلاوس در دقیقه 73 گلزنی کرد. دقایقی بعد سانتی مینا بازی را به تساوی رساند. در حالی که شاگردان مارسلینو خود را تیم راه یافته به مرحله بعد می دانستند روبن سوبرینو در دقیقه 86 گلزنی کرد و اجازه نداد تیمش در 90 دقیقه حذف شود.

با توجه با پیروزی دو بر یک والنسیا در دیدار رفت بازی در وقت های اضافه دنبال شد اما توپی از خط دروازه ها عبور نکرد. در ضربات پنالتی هر دو تیم ضربه اولشان را به گل تبدیل کردند. در ادامه خوانمی دو ضربه تیم میزبان را مهار کرد تا شرایط برای والنسیا بهتر شود. در نهایت سوبرینو که گل پیروزی را برای آلاوس به ثمر رسانده بود ضربه اش در چارچوب قرار نگرفت و والنسیا پیش از آخرین ضربه اش توانست جشن صعود بگیرد.

دیگر دیدار این مرحله بین دو تیم رئال مادرید و لگانس در جریان است.

تگ ها


اخبار روز والنسیا فوتبال