والنسیا ۲ چلسی 2 ؛ کار صعود به روز آخر کشید

والنسیا در دیداری خانگی چلسی آماده این روزها را متوقف کرد تا همچنان در روز آخر برای صعود شانس داشته باشد...

والنسیا ۲  چلسی 2 ؛ کار صعود به روز آخر کشید

به گزارش خبرنگار مدال، در چارچوب شب پنجم از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، والنسیا در ورزشگاه مستایا میزبان چلسی بود که این بازی در نهایت با تساوی ۲-۲ به پایان رسید.

دیدار دو تیم به خاطر شرایط جدول حساسیت بسیاری داشت و دو تیم با احتیاط بازی را دنبال می‌کردند. در حالی که نیمه اول رو به پایان بود سرانجام در دقیقه ۴۰، روی ارسال تند و تیز رودریگو مورنو، این کارلوس سولر بود که با یک ضربه سرضرب دروازه کپا را باز کرد تا میزبان پیش بیافتد. اما تنها یک دقیقه بعد، روی دفع ناقص مدافعین والنسیا، متئو کوواچیچ از پشت محوطه جریمه، با یک ضربه زمینی گل تساوی را به ثمر رساند تا دو تیم با تساوی ۱-۱ به رختکن بروند.

اما چلسی نیمه دوم را بهتر آغاز کرد و در دقیقه ۵۰، ارسال کانته با ضربه سر کورت زوما موقعیت را برای کریستین پولیشیچ مهیا کرد و او از فاصله نزدیک گل دوم شاگردان لمپارد را به ثمر رساند. VAR هم صحنه را بررسی کرد و گل تایید شد. بعد از این گل، والنسیا بازی را در دست گرفت و در دقیقه ۶۵ صاحب یک ضربه پنالتی شد اما دنی پارخو این پنالتی را از دست داد. حملات والنسیا ادامه داشت و بالاخره در دقیقه ۸۲، دنیل واس روی پاس کاپیتان پارخو، با یک ضربه فوق‌العاده، گل تساوی را وارد دروازه چلسی کرد تا امیدهای صعود خفاش‌ها حفظ شود. حملات دو تیم در ادامه ثمربخش نبود و بازی با تساوی ۲-۲ خاتمه یافت.

دو تیم با این تساوی ۸ امتیازی شدند و آژاکس ۷ امتیازی در بازی با لیل فرصت دارد تا به تنهایی به صدر گروه صعود کند.

ببینید:

خلاصه بازی والنسیا 2 چلسی 2 / ویدیو

تگ ها


مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا ورزشگاه مستایا فوتبال جهان فرانک لمپارد آلبرت سلادس چلسی والنسیا والنسیا-چلسی UEFA Champions League فوتبال