والنسیا 1 - 1 اتلتیکو مادرید؛ فرار سیمئونه از جهنم مستایا

در دیداری جذاب، اتلتیکو مادرید اگرچه تیم برتر نیمه اول بود اما قافیه را در نیمه دوم باخت و اگر درخشش اوبلاک و البته تیر دروازه نبود، احتمالا بازی را هم میباخت ......

در دیداری جذاب، اتلتیکو مادرید اگرچه تیم برتر نیمه اول بود اما قافیه را در نیمه دوم باخت و اگر درخشش اوبلاک و البته تیر دروازه نبود، احتمالا بازی را هم می‌باخت. مهم ترین دیدارهفته نخست برنده نداشت. 

به گزارش مدال، تیم‌های والنسیا و اتلتیکو مادرید از ساعت 22:30 به مصاف هم رفتند که در پایان دو تیم به تساوی رضایت دادند.

بازی در 20 دقیقه ابتدایی با احتیاط دو تیم موقعیت خاصی جز چند شوت نافرجام به خود ندید. اتلتی تا حدودی بهتر کار می‌کرد تا اینکه دقیقه 26 توسط آنخل کوریا و روی هنرنمایی گریزمان به گل هم رسید. مانور گریزمان پشت محوطه جریمه والنسیا با فرار کوریا در عمق خط دفاعی والنسیا همراه شد. گریزمان پاس عمقی بسیار زیبایی برای کوریا فرستاد و او هم در مصافی تک به تک دروازه نتو را باز کرد. والنسیا به دنبال این گل خودش را گم کرد و دیگو کاستا خیلی می‌توانست گل دوم را بزند که ضربه خوب او را نتو با سر انگشتانش به کرنر فرستاد. این نیمه در نهایت با همان یک گل به سود اتلتی خاتمه یافت.

نیمه دوم متعادل شروع شد. در اولین فرصت ارسال رو به جلوی کوریا به کاستا نرسید تا گل دوم اتلتی شکل بگیرد. دقایقی بعد این رودریگو بود که با استفاده از اشتباه گودین دروازه را باز کرد تا کار به تساوی کشیده شود. ارسال به درون محوطه جریمه اتلتی با اشتباه گودین در تایمبندی برای سر زدن همراه شد. رودریگو توپ را گرفت و دروازه تقریبا خالی را به راحتی باز کرد. پس از این گل والنسیا با حمایت مستایا بازی را در دست گرفت و روی یک کرنر می‌توانست توسط پائولیستا به گل دوم هم برسد که ضربه سر او به تیرک خورد و برگشت. اتلتی علی رغم تعویض‌های هجومی سیمئونه در خلق موقعیت عاجز بود و از آن طرف واس در فرصتی عالی نتوانست از تک به تکی که نصیبش شده بود استفاده کند. بازی با تساوی 1-1 خاتمه یافت.

 

تگ ها


لالیگا فوتبال