والورده: از تساوی مقابل اوئسکا راضی هستم

سرمربی بارسا از نتیجه به دست آمده رضایت دارد...

سرمربی بارسا از نتیجه به دست آمده رضایت دارد

بارسلونا همچنان با حاشیه امنیتی خوب در صدر جدول قرار دارد.

به گزارش مدال، در پیش بودن بازی برگشت با یونایتد در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان باعث شده بود تا ارنستو والورده به بسیاری از ستاره های بزرگش استراحت بدهد. در روزی که مسی، سوارز، پیکه و راکیتیچ بازی نکردند، بارسا برابر اوئسکا بدون گل متوقف شد.

ارنستو والورده، سرمربی بارسلونا در پایان بازی گفت: "تغییرات زیادی در ترکیب داشتیم و برخی حتی اولین بازی خودشان در لالیگا را انجام می دادند. از نتیجه پایانی راضی هستم؛ هرچند در فاز حمله می توانستیم کارهای بهتری هم انجام دهیم.

در مجموع شرایط ساده نبود چون در ترکیب ما بازیکنانی بودند که تجربه اندکی داشتند ولی چاره ای نداشتم و باید دست به تغییرات می زدم. نمی خواستم به آلبا و سمدو در این بازی میدان دهم ولی هرچه از بازی می گذشت، در کناره ها مشکلات مان عیان تر می شد و در نهایت مجبور به تعویض کردن شدم."

والورده ادامه داد: "در ابتدای بازی مشکلاتی داشتیم ولی رفته رفته بر بازی مسلط شدیم. امروز تودیبو هم اولین بازی خود را انجام می داد و نیز ریکی پویج و موسی واگه. هر سه با گذشت زمان بهتر و بهتر شدند و از آنها رضایت دارم.

موقعیت هایی داشتیم و حریف هم برای بقا می جنگید و تلاش زیادی برای گلزنی داشت. در مجموع و با توجه به تغییرات زیاد در ترکیب، نمی توانم از نتیجه پایانی ناراضی باشم. شرایط به گونه ای بود که باید از تساوی راضی باشیم."