والورده: از ضربه روبرتو به صورت مارسلو تعجب کردم

شب گذشته بارسلونا در ورزشگاه نیوکمپ در ال کلاسیکو ۲۳۸ میزبان رئال مادرید بود که این دیدار جنجالی با نتیجه تساوی ۲ بر۲ به پایان رسید ......

شب گذشته بارسلونا در ورزشگاه نیوکمپ در ال کلاسیکو ۲۳۸ میزبان رئال مادرید بود که این دیدار جنجالی با نتیجه تساوی ۲ بر۲ به پایان رسید. در این دیدار بارسا از دقیقه ۴۵ بازی با اخراج روبرتو ۱۰ نفره شد.(خلاصه دیدار بارسلونا 2 - رئال مادرید 2 اینجا ببینید)
والورده، سرمربی بارسا پس از این تساوی گفت:  می دانیم که چگونه در چنین بازی هایی ظاهر شویم تا به پیروزی برسیم. بازی را خیلی خوب شروع کردیم اما هر بار که توپ را از دست دادیم رئال ما را اذیت کرد. بازی پیچیده ای بود و کارت های زیادی را دربر داشت. ما در این بازی مبارزه کردیم تا دچار مشکل نشویم.
وی افزود: از تلاش بازیکنان مخصوصا در نیمه دوم که ۱۰ نفر بودیم، تقدیر و قدرانی می کنم. آنها مقابل تیم قدرتمندی مانند رئال از حمله دست برنداشتند. ما حتی در نیمه دوم بازی می توانستیم گل سوم بازی را بوسیله لئو بزنیم. درباره داوری باید تمام صحنه ها را از تلویزیون مشاهده کنیم و بعد نظر بدهم. از اقدام روبرتو که به صورت مارسلو زد تعجب کردم.
سرمربی آبی-اناری ها در پایان گفت: خوشبختانه در این بازی تکنولوژی ویدئو چک نبود. اگر ویدئو چک بود احتمال داشت بازی تا الان هم تمام نمی شد. پیکه به صورت آنی پیشنهاد داد تا تونلی افتخاری کادر فنی برای تیم بزنند و این کار خوبی بود و آنها مستحق این تونل هستند.

تگ ها


بارسلونا لالیگا فوتبال