Banner

والورده: اصلاً خوب نبودیم/ از گلزنی فاتی خوشحالم

ارنستو والورده ضمن تمجید از ستاره جوان تیمش، اعلام کرد که از عملکرد تیم مقابل اوساسونا رضایت ندارد...

به گزارش مدال، بارسلونا لالیگا را با شکست در زمین بیلبائو شروع کرد اما در هفته دوم توانست بتیس را در نوکمپ با نتیجه 5-2 شکست دهد. کار بارسا امشب در هفته سوم برابر اوساسونا پیچیده شد و در حالی که تا دقیقه 81 با نتیجه 2-1 پیش بود، با پنالتی‌ای که پیکه داد، در نهایت به تساوی 2-2 رضایت داد.

ارنستو والورده سرمربی بارسا در پایان بازی گفت: "اصلا خوب نبودیم و به خصوص در نیمه اول بسیار ضعیف کار کردیم. آنها به ما گل زدند و ما حتی نتوانستیم خطر روی دروازه‌شان ایجاد کنیم. در نیمه دوم بر بازی مسلط شدیم و توانستیم بازی باخته را با برد عوض کنیم. بازی تحت کنترل ما بود اما اوساسونا به تدریج جلو کشید و سپس یک پنالتی بیهوده تقدیم این تیم کردیم. نباید اجازه دهیم بازی برده را اینگونه از دست بدهیم. باید به حمله کردن ادامه دهیم و به یک گل اختلاف قانع نباشیم. اوساسونا با نمایشی که در دقیق پایانی داشت، شایسته این تساوی بود."

والورده ادامه داد: "می‌توان در یک صحنه اشتباه کرد و یک گل به حریف تقدیم کرد. فوتبال همین است ولی ما توپ را به اندازه کافی در اختیار نگرفتیم. مشکل ما این بود که تداوم لازم را نداشتیم. نیمه اول بد بودیم و باختیم ولی در نیمه دوم وقتی دو گل زدیم، نباید بازی برده را از دست می‌دادیم و به همین دلیل از نیمه دوم عصبانی‌تر هستم."

وضعیت راکیتیچ: "چه می‌خواهید بگویم؟ بازی با بتیس خوب بازی کرده بودیم و ترجیح دادم به ترکیب برنده دست نزنم. قدرت انتخاب بالایی دارم و در نهایت تصمیم گیرنده من هستم. این قضیه من را سردرگم نمی‌کند. بازی نکردن راکیتیچ اصلا ربطی به نیمار و نقل و انتقالات ندارد. او روی نیمکت بود و اگر صلاح می‌دانستم وارد زمین می شد."

صحنه پنالتی: "صحنه را ندیدم ولی پیکه نمی‌توانست کار خاصی انجام دهد. او دستش را بلند نکرد و به بدنش چسبیده بود."

آنسو فاتی: "پس از نیمه اول ضعیفی که داشتیم، تصمیم گرفتم آنسو فاتی را به زمین بفرستم تا روند خط حمله تغییر کند. او یک مهاجم باهوش و خوش فکر است و مقابل دروازه با اعتماد به نفس بازی می‌کند. آنسو در ابتدای راه قرار دارد و باید مراقب او باشیم. از گلزنی او خوشحالم."

اخبار مرتبط:

بارسلونا ۲ - ۲ اوساسونا؛ توقف کاتالان‌ها در شب گل‌زنی فاتی

تگ ها


ارنستو والورده تساوی بارسلونا فوتبال جهان گلزنی آنسو فاتی اوساسونا بارسلونا لالیگا فوتبال