والورده اعتراف کرد: بارسلونا به مسی وابسته است!

والورده بلاخره پیش خبرنگاران اعتراف کرد بارسا چقدر به مسی وابسته است....

والورده بلاخره پیش خبرنگاران اعتراف کرد بارسا چقدر به مسی وابسته است.

شب گذشته تیم بارسلونا توانست در حالی‌که تا دقایق پایانی با نتیجه 4-2 از ویارئال عقب بود به بازی برگردد و 2 گل به ثمر برساند تا بازی 4-4 مساوی شود.

پس از این دیدار والورده به خبرنگاران گفت: این که ما به مسی وابسته هستیم، درست است و چنین چیزی وجود دارد. لئو بهترین بازیکن جهان است، اما باید بدانیم که وقتی مسی بازی معمولش را انجام نمی‌دهد، باید مانند چیزی که در نیمه اول این بازی از خود ارائه دادیم، بازی کنیم. ما در نیمه اول وابسته به مسی نبودیم و تیم خوب بازی می‌کرد و باید بازی را می‌بردیم.

بارسا شنبه شب باید با اتلتیکو مادرید بازی کند. سرمربی تیم بارسلونا در این رابطه گفت: این بازی خیلی به ما کمک کرد، به خصوص برای بازی‌هایی که در پیش داریم. این دیدار به مردم ثابت کرد که لالیگا پیچیده است و تیم‌هایی که در آن حضور دارند خوب هستند و روحیه جنگندگی دارند.

او در پایان گفت: ویارئال تیم خوبی بود و ما را در این بازی به دردسر انداخت. باید پیشرفت کنیم و رقبا را نباید دست کم بگیریم چون تیم‌هایی که مقابل آنها بازی می‌کنیم برای لالیگا و لیگ قهرمانان اروپا بازی می‌کنند و نباید چنین رویکردی مقابل آنها داشته باشیم.