والورده: این اینتر با تیم فصل پیش متفاوت است

ارنستو والورده در آستانه دیدار تیمش مقابل اینتر، تیم آنتونیو کونته را تیمی متفاوت با فصل قبل می‌داند...

ارنستو والورده در آستانه دیدار تیمش مقابل اینتر، تیم آنتونیو کونته را تیمی متفاوت با فصل قبل می‌داند

به گزارش خبرنگار مدال، بارسلونا فرداشب در هفته دوم از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، در دیداری حساس به مصاف اینتر خواهد رفت. ارنستو والورده، سرمربی بارسلونا در کنفرانس خبری پیش از این بازی به تمجید از عملکرد تیم کونته پرداخته و در مورد وضعیت مصدومیت مسی و دمبله سخن گفته است.

والورده به خبرنگاران گفت:

"اینتر امسال تیمی متفاوت است. چه از لحاظ بازیکن و چه از لحاظ کادر فنی و شیوه بازی. آنها در سری‌آ شروعی عالی داشته‌اند و ما می‌دانیم که بازی سختی مقابل آنها خواهیم داشت. ما فصل پیش اینتر را شکست دادیم اما آن تیم با این تیم یکی نیست. کونته تاثیر خود را روی تیم گذاشته و آنها هم در حمله و هم در دفاع تیم منسجمی هستند. از سوی دیگر ما هم تیمی داریم که آماده جنگیدن برای تمام جام‌هاست و ما هر بازی را با ذهنیت کسب پیروزی آغاز می‌کنیم. اینکه ما فردا در خانه بازی می‌کنیم می‌تواند نکته مثبتی برای ما باشد اما در لیگ قهرمانان هیچ تیمی به راحتی امتیاز از دست نمی‌دهد."

او همچنین در مورد وضعیت لیونل مسی و عثمان دمبله ادامه داد:

"در تمرینات دیروز مسی پررنگ‌تر از دمبله بود و زمان بیشتری را با تیم گذراند. مسی شانس بیشتری برای بازی کردن مقابل اینتر دارد. هنوز مشخص نیست که آیا دمبله به این بازی می‌رسد یا نه. ما در مورد بازگشت بازیکنان ریسک نمی‌کنیم و امیدوارم او هر چه زودتر از بند مصدومیت‌های متوالی رهایی یابد. آمادگی فیزیکی در چنین شرایطی نقشی بسیار مهم دارند."

اخبار مرتبط:

اعتراف گریزمان به رابطه‌ سردش با لیونل مسی

 

 

 

تگ ها


سرمربی بارسلونا کنفرانس خبری ارنستو والورده فوتبال جهان مصدومیت مسی آنتونیو کونته عثمان دمبله لیونل مسی اینتر میلان بارسلونا بارسلونا-اینتر میلان UEFA Champions League فوتبال