والورده: بازگشت به ورزشگاه المپیاکوس هیجان انگیز است

سرمربی بلوگرانا می گوید می خواهد از بازی مقابل تیم یونانی لذت ببرد. دو تیم المپیاکوس و بارسلونا از ساعت 23:15 فردا (س ......

سرمربی بلوگرانا می گوید می خواهد از بازی مقابل تیم یونانی لذت ببرد.

دو تیم المپیاکوس و بارسلونا از ساعت 23:15 فردا (سه شنبه) در ورزشگاه جورجیوس کارایکایسکاکیس یونان به مصاف یکدیگر می روند. ارنستو والورده، سرمربی بارسلونا پیش از بازی مقابل المپیاکوس در کنفرانس مطبوعاتی حاضر شد و درباره این بازی صحبت هایی را مطرح کرد. والورده می گوید بازگشت به کارایسکاکیس هیجان انگیز است.

به گزارش Sport، والورده درباره بازی مقابل المپیاکوس گفت:

بازگشت به ورزشگاه المپیاکوس هیجان انگیز است و معانی زیادی برای من دارد. در انتظار آغاز کردن بازی روز سه شنبه هستم. اگر سه امتیاز بازی را کسب کنیم، می توانیم به مرحله بعدی صعود کنیم اما می خواهم از این محیط شگفت انگیز لذت ببرم.

مصدومان؟ ماسکرانو در بازی مقابل مورسیا دچار عفونت در پایش شد. فرمائلن نیز مشکلاتی دارد اما شرایطش بهتر شده است. باید تمرین این دو بازیکن را تماشا کنیم اما فکر می کنیم هر دوی این بازیکنان می توانند آماده بازی مقابل المپیاکوس باشند.

در یونان، همیشه احترام همه را نسبت به خودم احساس کردم؛ حتی تیم های حریف. برای اینکه هواداران تیم پاناتینایکوس همیشه به من احترام می گذاشتند. می دانیم وضعیت موجود در کاتالونیا چگونه است. چنین اوضاعی دشوار است و ما تلاش می کنیم خودمان را از این وضعیت جدا نگه داریم و کاری را انجام بدهیم که می دانیم بهترین است. بهترین راه، فوتبال بازی کردن و تلاش برای لذت بردن هواداران است.

لالیگا لیگ سختی است. رئال مادرید مقابل خیرونا شکست خورد و اتلتیکو مادرید مقابل ویارئال به تساوی رسید. ما هم در سن مامس سختی کشیدیم. امتیازات با ارزش هستند و باید سخت کار کنیم.

به وضعیت همه تیم های حاضر در لالیگا توجه می کنیم اما باید به آینده فکر کنیم؛ نه به گذشته. هنوز زود است درباره وضعیت تیم های لالیگا صحبت کنیم و هیچ چیز قطعی نشده است. به همه حریفان توجه می کنیم.

اینکه المپیاکوس  تلاش کند مقابل ما به پیروزی برسد یکی از احتمالات و فرصت ها است. آن ها تلاش می کنند به کمک هوادارانشان این کار را انجام بدهند. المپیاکوس تیم قدرتمندی است.

مسیری که در لالیگا طی می کنیم و نتایجی که به دست می آوریم، تأیید کننده کاری است که مشغول انجام دادنش هستیم. آینده نا معلوم است اما این اعتماد به نفس را ما می دهد تا عملکردمان را بهتر کنیم.

احتمال بازگشت نیمار به بارسلونا؟ خواهیم دید در آینده چه اتفاقی رخ می دهد اما نمی خواهم درباره احتمالات صحبت کنم.

تگ ها


اخبار روز بارسلونا UEFA Champions League فوتبال