والورده: باید امتیازات از دست رفته را جبران کنیم

ارنستو والورده سرمربی بارسلونا معتقد است که تیمش باید در ادامه فصل با کسب پیروزی‌های متوالی امتیازات از دست رفته را جبران کند...

ارنستو والورده سرمربی بارسلونا معتقد است که تیمش باید در ادامه فصل با کسب پیروزی‌های متوالی امتیازات از دست رفته را جبران کند

به گزارش خبرنگار مدال، بارسلونا فرداشب در هفته هشتم لالیگا، در نیوکمپ میزبان سویا خواهد بود و ارنستو والورده در کنفرانس خبری این بازی در مورد وضعیت بازیکنان در آستانه این دیدار حساس صحبت کرد. او در جمع خبرنگاران گفت:

"دیدار با سویا مانند همیشه دیداری دشوار است. آنها امسال تیم خوبی هستند و سه بازی خارج از خانه را با پیروزی به پایان برده‌اند. آنها در شکست مقابل رئال هم بسیار خوب بازی کردند و توانایی مقابله با هر تیمی را دارند. ما باید در این بازی حساس به پیروزی فکر کنیم تا بتوانیم امتیازات از دست رفته را جبران کنیم."

او همچنین در مورد وضعیت بازیکنان ادامه داد:

"مسی و سوارز هر دو آماده‌ هستند و باید ببینیم فردا چه وضعیتی پیش خواهد آمد. آنسو فاتی هم دیروز و امروز با ما تمرین کرده و برای این دیدار مشکلی نخواهد داشت. ما هر دو مدافع چپ خود را در اختیار نداریم ولی با حضور سمدو و روبرتو از این بابت نگرانی نداریم. تودیبو هم کیفیت لازم برای جانشینی لنگله را دارد و جای پیشرفت زیادی دارد. در مورد هافبک‌ها هم باید بگویم که ما گزینه‌های زیادی داریم و به دنبال این هستیم تا بازیکنان جدید زودتر با سایرین هماهنگ شود."

او هم‌چنین در مورد دعوت بازیکنانش به تیم‌های ملی افزود:

"ما ترجیح می‌دهیم تمام بازیکنان به تیم ملی دعوت شوند زیرا این یعنی هیچکس مصدوم نیست و همه آماده‌اند. ما باید در این دو هفته ز به خوبی تمرین کنیم زیرا پس از آن بازی‌های کلیدی زیادی در پیش داریم."

اخبار مرتبط:

 

تگ ها


ارنستو والورده سرمربی بارسلونا ورزشگاه نیوکمپ فوتبال جهان هفته هشتم لالیگا سویا فوتبال